Wstrząsająca relacja pasażerki autobusu. Stała tuż obok kierowcy, widziała, co zrobił tuż przed wypadkiem

Wstrząsająca relacja pasażerki autobusu. Stała tuż obok kierowcy, widziała, co zrobił tuż przed wypadkiem Źródło: Nagrani TV Youtube

Wczoraj w Warszawie autobus spadł z mostu. Dramatyczny wypadek spowodował, że zmarła jedna osoba. Wielu pasażerów zostało przewiezionych do warszawskich szpitali, by nieść jak najszybszą pomoc. Jedna z pasażerek, która była w środku, zdradziła, jak dramatyczne wydarzenia wyglądały z jej perspektywy. Kobieta stała tuż obok kierowcy i widziała wszystko z bliska.

Autobus linii 186 spadł wczoraj z mostu Grota-Roweckiego w Warszawie. Tragiczne wydarzenie opisywaliśmy wczoraj chwilę po zdarzeniu. Jedna z pasażerek, która znajdowała się w autobusie podczas wypadku, zdradziła, jak wyglądało całe zdarzenie. 

Autobus spadł z mostu w Warszawie - relacja pasażerki

Pani Magdalena Liszka na temat wypadku rozmawiała z dziennikarzami "Super Expressu". Kobieta znajdowała się przy kierowcy i widziała dokładnie, co się z nim działo na kilka sekund przed wypadkiem. Z jej relacji wynika, że kierowca na chwilę przed zdarzeniem stracił przytomność. 

- Nagle kierowca jakby na chwilę stracił przytomność, bo gwałtownie skręcił na barierki i autobus runął w dół - przekazała. 

Autobus, którym podróżowała pani Magda, był pierwszym, do którego wsiadła od roku. Kobieta przez cały rok nie jeździła komunikacją miejską, ale tego dnia potrzebowała dostać się szybko na rozmowę kwalifikacyjną. Niestety, po wczorajszym zdarzeniu została jej trauma i nie jest pewna, czy znowu odważy się na podróż autobusem. "Teraz już chyba nigdy tego nie zrobię. Zostanie mi trauma na całe życie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wypadek autobusu w Warszawie. Stan zdrowia pasażerki 

Pani Magda obecnie jest hospitalizowana, czeka także na wynik tomografii przeprowadzonej od razu po przyjeździe do szpitala. Jak przekazała w rozmowie z "Super Expresem" jej stan zdrowia jest dobry, ale czuje, że wszystko ją boli. 

- Czuje się poturbowana, wszystko mnie boli, ale cieszę się, że przeżyłam. Dobrze, że ona (szyba – przyp. red.) roztrzaskała się przed uderzeniem autobusu w ziemię. Wyleciałam więc na ziemię, nie kalecząc się, uderzyłam w coś głową i straciłam przytomność - dodała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalny dramat gwiazdy TVN. Rodzinna tragedia spadła na nią jak grom z jasnego nieba, zdjęcia wycisną łzy z każdego

2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

Moment wypadku został nagrany przez innego świadka. Dramatyczne zdarzenie można zobaczyć na platformie YouTube na kanale Nagrani TV. Na nagraniu widać dokładnie, jak autobus zjechał z mostu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna Lewandowska
  3. Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły
  4. Prawie każda pani domu popełnia karygodny błąd przy robieniu mizerii. Wystarczy zastosować sekretny trik naszych babć i dodać 1 składnik
  5. Szumowski zabrał głos ws. powrotu obostrzeń i narodowej kwarantanny. Ponure informacje dla wszystkich Polaków
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News