Nieoficjalne doniesienia TVP z Warszawy zwalają z nóg. Mieszkańcy drżą z obaw, ujawnili niepokojące kulisy

Nieoficjalne doniesienia TVP z Warszawy zwalają z nóg. Mieszkańcy drżą z obaw, ujawnili niepokojące kulisy Źródło: Pikio.pl

Autobus staranował kilka aut, kierowca pojazdu miał być pod wpływem nielegalnych substancji. Porażające wiadomości z Warszawy obiegły media, mężczyzna pracuje w tej samej firmie, w której zatrudniony był kierowca autobusu, który niedawno spadł z wiaduktu w stolicy.

Autobus warszawskiej linii 181 zderzył się z kilkoma samochodami, kierowca miał być pod wpływem nielegalnych substancji. To kolejny taki przypadek w stolicy w ostatnich tygodniach, szokujące doniesienia z Warszawy obiegły krajowe media.

Autobus staranował cztery auta

Jak donosi portal TVP Info, we wtorek około godziny 10:30 w Warszawie doszło do wypadku z udziałem autobusu miejskiego linii 181. Pojazd staranował cztery auta, według nieoficjalnych informacji kierowca busa miał znajdować się pod wpływem amfetaminy. 

– Autobus linii numer 181 zderzył się z czterema samochodami osobowymi. Jedna osoba została przewieziona do szpitala – dowiedział się portal tvp.info od zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca warszawskiego autobusu linii 181 miał być pod wpływem amfetaminy

Szokujące doniesienia obiegły krajowe media, jeśli informacje zostaną potwierdzone, będzie to drugi taki przypadek w Warszawie w ciągu ostatnich tygodni. Niedawno w stolicy doszło do wypadku, w wyniku którego autobus spadł z wiaduktu. Kierowca tego pojazdu był pod wpływem amfetaminy, prokuratura postawiła mu w tej sprawie m.in. zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące z powodu obawy ucieczki i matactwa ze strony podejrzanego.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Trwa obława polskiej policji. Nieoficjalne doniesienia o ofierze budzą grozę

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny apel. Każda kobieta powinna się z nim zapoznać

Według ustaleń dziennikarzy portalu TVP Info, testy śliny kierowcy linii 181 miały wykazać obecność nielegalnej substancji. Według medialnych doniesień obaj kierowcy, którzy w ostatnim czasie spowodowali wypadki autobusów w Warszawie, mają być pracownikami niemieckiej firmy Arriva.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  2. Uwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłach
  3. Już nie ma odwrotu. Właśnie podjęto nieodwracalną decyzję dla emerytów, wszystko jest już jasne
  4. Historyczny zwrot w sprawie śmierci księżnej Diany już nadszedł? Niewyobrażalne doniesienia, prawda zostanie ujawniona?
  5. Pokazał paragon za obiad dla 6-osobowej rodziny. Wszyscy pospadali z krzeseł, kwota odbiera mowę
  6. Nikt nie wie, co łączyło Kayah i Rafała Trzaskowskiego. Tajemnica właśnie wyszła na jaw, ogromne zaskoczenie

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News