Autobus wjechał do rowu na autostradzie A4. 11 ofiar

Autobus wjechał do rowu na autostradzie A4. 11 ofiar Źródło: screen/Polsat

Autobus spowodował wypadek na jednym z odcinków autostrady A4. W środku było pełno ludzi, a wśród nich jest 11 osób poszkodowanych. Okoliczności wypadku nie są znane, wyjaśniać je będzie policja.

Autobus przewożący ludzi wjechał do rowu na jednym z fragmentów autostrady A4. Do akcji musiały wkroczyć służby, kierowcy przez jakiś czas zmagali się z utrudnieniami na jednej jezdni w stronę Wrocławia.

Wypadek na autostradzie A4, autobus wylądował w rowie

Do zdarzenia doszło na odcinku znajdującym się niedaleko miejscowości Jankowice Wielkie, w województwie opolskim. Na odcinku między Opolem a Brzegiem, kierowca nagle zboczył z drogi i zjechał do rowu. W efekcie autokar przewrócił się na bok.

Pojazd przewoził 37 osób, w tym jedno dziecko. Po wypadku pasażerowie wyszli z autokaru o własnych siłach. Do pomocy wezwano służby porządkowe - do akcji wysłano między innymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informacje z różnych źródeł znacznie się różnią. Według służb - jest 11 rannych, według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, było ich 8. Jak podał oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej - pięciu poszkodowanych trafiło do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autokar wiózł obywateli Ukrainy. Obecnie pojazd został wyciągnięty i wraz z dwoma kierowcami czeka na holownik na pasie awaryjnym. Natomiast pasażerów zabrano do pobliskiej szkoły, gdzie będą czekać na inny środek transportu.

Na drodze w stronę Wrocławia wciąż są utrudnienia. Na czas usuwania pojazdu z miejsca wypadku, w stronę Wrocławia, ruch odbywa się tylko na jednym pasie. Przyczyny wypadku nie są znane, nie wiadomo czy kierowca zasłabł, zasnął, czy był pod wpływem środków odurzających.

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony

Źródło: Polsat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu