Autobus wjechał do rowu na autostradzie A4. 11 ofiar

Autobus wjechał do rowu na autostradzie A4. 11 ofiar Źródło: screen/Polsat

Autobus spowodował wypadek na jednym z odcinków autostrady A4. W środku było pełno ludzi, a wśród nich jest 11 osób poszkodowanych. Okoliczności wypadku nie są znane, wyjaśniać je będzie policja.

Autobus przewożący ludzi wjechał do rowu na jednym z fragmentów autostrady A4. Do akcji musiały wkroczyć służby, kierowcy przez jakiś czas zmagali się z utrudnieniami na jednej jezdni w stronę Wrocławia.

Wypadek na autostradzie A4, autobus wylądował w rowie

Do zdarzenia doszło na odcinku znajdującym się niedaleko miejscowości Jankowice Wielkie, w województwie opolskim. Na odcinku między Opolem a Brzegiem, kierowca nagle zboczył z drogi i zjechał do rowu. W efekcie autokar przewrócił się na bok.

Pojazd przewoził 37 osób, w tym jedno dziecko. Po wypadku pasażerowie wyszli z autokaru o własnych siłach. Do pomocy wezwano służby porządkowe - do akcji wysłano między innymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informacje z różnych źródeł znacznie się różnią. Według służb - jest 11 rannych, według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, było ich 8. Jak podał oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej - pięciu poszkodowanych trafiło do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autokar wiózł obywateli Ukrainy. Obecnie pojazd został wyciągnięty i wraz z dwoma kierowcami czeka na holownik na pasie awaryjnym. Natomiast pasażerów zabrano do pobliskiej szkoły, gdzie będą czekać na inny środek transportu.

Na drodze w stronę Wrocławia wciąż są utrudnienia. Na czas usuwania pojazdu z miejsca wypadku, w stronę Wrocławia, ruch odbywa się tylko na jednym pasie. Przyczyny wypadku nie są znane, nie wiadomo czy kierowca zasłabł, zasnął, czy był pod wpływem środków odurzających.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News