W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć jak nastoletnia Polka mieszkająca w Austrii jest brutalnie bita przez rówieśników. Jak wynika z ustaleń lokalnych mediów, do pobicia miało dojść ponieważ nastolatka miała „krytyczny stosunek do muzułmanów”.

Na jednym z portali społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać jak nastoletnia Polka jest grupowo bita przez – jak twierdzą lokalne media – dzieci innych imigrantów pochodzących z Bliskiego Wschodu.

Powodem, dla którego nastolatka jest bita miał być jej krytyczny stosunek do muzułmanów i ogólnego zachowania muzułmańskich imigrantów w Europie zachodniej. To nie spodobało się dzieciom muzułmańskich imigrantów, które organizują się w małe gangi terroryzujące swoich rówieśników.

Nagranie opublikowała matka pobitej nastolatki, która jednocześnie prosi o pomoc w dokładnej identyfikacji napastników. Na razie wiadomo, że przywódcą młodocianego „gangu” jest nastoletni Czeczen.

Jak również poinformowała matka pobitej Polki, jej córka w wyniku zdarzenia ma pękniętą szczękę i posiniaczoną twarz. Dziewczyna nie broniła się, ponieważ jak powiedziała swojej mamie, to by jeszcze bardziej rozwścieczyło napastników i mogłoby się skończyć o wiele gorzej.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

...

Zobacz również