jurek dziś_po
yt/WOŚP
Anna Maria Guziewska - 14 Stycznia 2019

Aukcje WOŚP. Wiemy, którzy celebryci zebrali najwięcej pieniędzy dla Orkiestry

Aukcje WOŚP są jednym z najatrakcyjniejszych elementów akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka. Artyści, politycy i znani z opinii publicznej osoby angażują się w próbę wsparcia zbiórki pieniędzy dla najmłodszych. Niektóre z propozycji już spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, a licytujący przeznaczają niewyobrażalnie wysokie kwoty.

Aukcje WOŚP są jednym z najciekawszych przedsięwzięć podczas zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu dla oddziałów pediatrycznych. Prywatne przedmioty, spotkania i niesamowita atmosfera wokół próby wygrania licytacji. Najciekawsze z nich redakcja Pikio.pl postanowiła zebrać.

Jakie aukcje WOŚP przygotowali organizatorzy? Hojni artyści przekazują prywatne przedmioty

126 373 804, 34 zł - dokładnie tyle udało się zebrać w zeszłorocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak z dumą ogłosił wyniki i zapowiedział, że chciałby pobić rekord. Być może dzięki ciekawym aukcjom kwota zostanie przekroczona także w 2019 roku. Najpopularniejszą z aukcji, która już teraz osiąga zaproponowaną bajońską sumę jest lunch z Robertem Lewandowskim. Spotkanie z piłkarzem obecnie przekroczyło kwotę 70 tysięcy złotych, jednak zaangażowani w przekraczanie kwoty internauci nie odpuszczają. Być może padnie rekord. Inną cieszącą się niezwykłą popularnością aukcją jest Rolls-Royce Silver Shadow z garażu braci Collins. Samochód już teraz wart jest więcej niż 130 tysięcy złotych, a jego cena stale rośnie. Właściciel, który zdecyduje się zapłacić za auto będzie musiał jednak się liczyć z wysokimi kosztami utrzymania. Z pewnością taki samochód jest spełnieniem marzeń niejednej osoby, która będzie w nim mogła się poczuć jak w amerykańskim filmie. Szymon Chwalisz postanowił umieścić na gitarze obrazy jednego z najsławniejszych malarzy - prace Rafała Olbińskiego. Taki gadżet sprawdzi się w domu nie tylko muzyka, ale i pasjonata sztuki. Za Gibsona już teraz należy zapłacić ponad 20 tysięcy złotych. W działania Orkiestry zaangażował się także Filip Chajzer. Dziennikarz przekazał na aukcję swojego Golfa, który już teraz wart jest więcej niż 20 tysięcy złotych. Auto również zostało "udoskonalone" przez Szymona Chwalisza. Ten pomalował go z użyciem grafik, które były używane podczas promocji Pol'and'Rock Festival.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej
Tydzień z Ewą Chodakowską? Najpopularniejsza polska trenerka ze zwycięzcą aukcji spędzi siedem dni, oferując porady, wspólne treningi i rozmowy o metamorfozie. Kobieta przygotowała niespodzianki i pełna energii będzie się nią dzieliła ze szczęściarzem, który tę wygra. Już teraz należy przeznaczyć na działanie ponad 15 tysięcy złotych. Sukienka Kasi Tusk ze ślubu, spotkanie z Donaldem Tuskiem, spacer z Leszkiem Balcerowiczem czy wspólna lekcja jeździectwa z Danielem Olbrychskim - to tylko kilka propozycji, które cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Środki zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z pewnością pomogą małym pacjentom polskich szpitali.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rydzyk nienawidzi WOŚP, wstrętne słowa. "Jurek Owsiak to DIABEŁ!"
  2. Wiemy, ile Owsiak naprawdę zarabia na WOŚP. Hejterzy w szoku
  3. Jurek Owsiak ujawnił swoje zarobki! Prezes NBP spali się ze wstydu
  4. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  5. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
 
Krystyna JandaGwiazdy, które otworzyły własne biznesy. Na czym zarabiają?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News