Aukcje WOŚP 2019 są niesamowite! Będzie rekord?

Aukcje WOŚP 2019 są niesamowite! Będzie rekord?

Aukcje WOŚP 2019 już od kilku tygodni pojawiają się regularnie w sieci. W tym roku gadżety są wyjątkowe, a komentarze autorów stają się niemal kultowe. Okazuje się, że z każdym rokiem jest i hojniej, i zabawniej.

Aukcje WOŚP 2019 mają na celu zebranie dodatkowych środków, które zostaną przekazane na szpitale dziecięce. Z pomocą środków, fundacja chciałaby wyposażyć oddziały pediatryczne, aby móc zapewnić najmłodszym dostęp do najlepszej opieki. Filantropijny charakter akcji wspierają niemal wszyscy Polacy.

Jakie są najciekawsze aukcje WOŚP 2019 roku? WOŚP 2019 kiedy możemy dołączyć do akcji?

Wśród gadżetów przekazanych na rzecz fundacji Jurka Owsiaka są samochody, butelki, zegarki i kosztowności. Niektóre z wymienionych mogą szczerze rozbawić kupujących, a tym samym wesprzeć potrzebujących. W aukcjach internetowych udział można wziąć już teraz. Licytacje ruszyły kilka tygodni temu. Ceny regularnie są podbijane, co pokazuje, że wszystko wskazuje na możliwy scenariusz kolejnego rekordu akcji. O szczegółach przebiegu działalności wolontariuszy dowiemy się już w niedzielę, 13 stycznia. Wtedy właśnie dzięki transmisjom telewizyjnym i publikacjach w mediach społecznościowych będziemy mogli na bieżąco śledzić uzbierane środki.

WOŚP 2019 jaki cel? Jurek Owsiak znów zbiera dla najmłodszych

W 2019 roku Orkiestra postanowiła się skupić znów na najmłodszych. To właśnie oddziały pediatryczne znów zostaną wyposażone z najnowszy sprzęt, który diametralnie może zmienić skuteczność diagnostyczną lekarzy. Ci zauważają, że działania Jurka Owsiaka od wielu lat mają niebagatelny wpływ zarówno na jakość ich pracy, jak i powodzenie w profilaktyce i leczeniu najmłodszych. Kolejna odsłona kultowej akcji, która zmieniła wszystkie polskie oddziały pediatryczne, już w najbliższą niedzielę 13 stycznia. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

WOŚP 2019 transmisja. Gdzie obejrzeć przebieg akcji?

W tym roku Jurek Owsiak współpracuje z TVN. To właśnie ta stacja będzie na bieżąco udostępniać postępy akcji i pokazywać, jak wysoka jest kwota zebranych środków. Wiele osób zauważa, że dostępne aukcje oraz zaangażowanie i nastroje społeczne wskazują, że ponownie padnie rekord.

Licytacje WOŚP 2019. Jakie są najciekawsze propozycje w sieci?

Ich autorzy postawili na nietuzinkowość. Część z internautów już dziś zauważa, że te - są nie tylko ciekawe, ale i zabawne. W ramach aukcji można stać się posiadaczem samochodu Wołga, czy chociażby Rolls-Royce'a Silver Shadow. Dla fanów sportu przewidziano spotkanie z Robertem Lewandowskim lub tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską. Wśród aukcji suknia Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Dudy! Ci, którzy wezmą udział w licytacji mogą liczyć nawet na uroczystą kolację, przygotowaną przez Mateusza Gesslera. Polskie i zagraniczne gwiazdy postanowiły się zaangażować w akcję. Zauważają, że 13 stycznia nikt nie powinien myśleć o sobie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda naprawdę na to zasłużyła? Posłowie nie mają wątpliwości
  2. Lewandowski opublikował zdjęcie i w sieci zawrzało. "Bestia"
  3. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News