Polska 2018: Dostał ataku padaczki, przechodnie próbowali wypędzić demona

Polska 2018: Dostał ataku padaczki, przechodnie próbowali wypędzić demona Źródło: Fot. Facebook

Atak padaczki jest naprawdę nieprzyjemnym przeżyciem dla każdego chorego. Zazwyczaj potrzebują oni natychmiastowej pomocy, aby ich stan nie uległ pogorszeniu. W jednym z polskich miast akcję ratunkową utrudniali jednak strażniczce miejskiej przechodnie, którzy... próbowali wypędzić demony z chorego mężczyzny.

W Legionowie pod koniec maja tego roku doszło do naprawdę szokujących zdarzeń, jednak dopiero w ostatnich dniach wyszły na jaw.

Atak padaczki czy zły duch? Wstrząsające działania "ewangelizujących" w Legionowie

Na lokalnym targu jeden z przechodniów niespodziewanie dostał ataku padaczki. Na pomoc wyruszyła mu strażniczka miejska, która nie była w stanie ułożyć mężczyzny w bezpiecznej pozycji, gdyż przeszkadzała jej "modląca się" nad chorym para. Dwoje młodych osób stwierdziło, że mężczyzna jest na pewno opętany przez złego ducha. Kładli więc na nim ręce, przemawiając w nieznanym języku. Pomimo próśb funkcjonariuszki nie chcieli zostawić chorego w spokoju.

Czy para pójdzie do więzienia? Grożą im nawet 3 lata!

- Wezwaliśmy do tych dziwnie zachowujących się osób patrol policji. Mundurowi ich wylegitymowali, zaś my kontynuowaliśmy udzielanie pomocy mężczyźnie, który dostał ataku padaczki - wytłumaczył reprezentujący miejscową straż miejską Adam Nadworski. Para "ewangelizujących" uwieczniła całe zajście na krótkim filmie i opublikowała go w internecie. Przedstawiciele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych stwierdzili, że złożą w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury, aby młodzi ludzie zostali ukarani za utrudnianie akcji ratunkowej i nieudzielenie choremu pomocy. Czy uważacie, że młodzi ludzie rzeczywiście powinni trafić do więzienia? Oto film, na którym uwieczniono kontrowersyjne zdarzenie na miejscowym targu w Legionowie:ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kierowca vana przez 80 metrów taranował ludzi! Człowiek nie żyje, reszta walczy o życie
  2. Wiśniewski wreszcie przerwał milczenie ws. swojego upadku. Porażające słowa
  3. Chcą ROZSZARPAĆ egzaminatora! Ujawniono kulisy tragicznej śmierci Angeliki
  4. Słynna polska celebrytka przeszła ciężką operację, straciła dużo krwi. Fani przerażeni
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News