Atak nożownika w Polsce! Zaatakował w kościele

Atak nożownika w Polsce! Zaatakował w kościele

Przerażający atak nożownika w polskim kościele wydarzył się na oczach zebranych w świątyni osób. Mężczyzna ranił dwie osoby i już został zatrzymany przez policję. Znane są prawdopodobne powody jego działania.

W Rybniku w województwie śląskim ceremonia ślubna została zakłócona przez oszalałego nożownika, który wtargnął do kościoła z zamiarem uniemożliwienia odbycia się trwających wewnątrz zaślubin. Napastnik ranił dwie osoby, zanim został zatrzymany przez mundurowych. 23-letni nożownik był całkowicie trzeźwy, ale dalsze badania mają wykazać ewentualną obecność w jego organizmie substancji psychoaktywnych. Jak podała rzeczniczka śląskiej policji, Aleksandra Nowara, do przestępstwa doszło w Centrum Chrześcijańskim "Winnica". To nie pierwszy atak nożownika w naszym kraju. W poprzednich miesiącach dochodziło do ugodzeń przechodniów w kilku miastach. Te ataki charakteryzowały się jednak innym motywem niż obecnie zarejestrowany.

Atak nożownika powodowany zawiścią!

Celem przestępcy była wchodząca właśnie w związek małżeński para młoda. Napastnik dźgnął ich oboje. Pan młody otrzymał cios, który spenetrował jego ciało na około 10 centymetrów, panna młoda natomiast doznała ran szyi i barku.
 - Około godziny 17 wtargnął tam mężczyzna i ranił dwie osoby, parę młodą, zadając obrażenia niezagrażające życiu, najprawdopodobniej powodując uraz szyi i barku. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna był trzeźwy, jednak miał zostać jeszcze poddany badaniom pod kątem innych środków - powiedziała Nowara
Życie obojga z nich nie jest w niebezpieczeństwie. Zdaniem ojca pana młodego, 23-latek był zazdrosny i zamiar przerwania ślubu ogłosił już jakiś czas wcześniej.
 - Wyskoczył na scenę i zadał cios. Syn miał 10 centymetrów wbity nóż, ale nie doszedł do arterii, więc po zabiegu muszą zatamować krwawienie i to wszystko - powiedział ojciec zaatakowanego mężczyzny.
  1. Nie żyje ikona Kościoła. Katolicy w ciężkiej żałobie
  2. Legendarny polski zespół odwołuje koncerty. Muzyk w szpitalu
  3. SKANDAL! 9,5 MILIARDA złotych wyparowało z kont emerytalnych
źródło: tvn24.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu