Atak szaleńca na bezbronnych ludzi! Kilkanaście rannych w tragicznym stanie

Atak szaleńca na bezbronnych ludzi! Kilkanaście rannych w tragicznym stanie

To wiadomość z ostatniej chwili! Atak nożownika w niemieckiej miejscowości Lubeka. Są ranni, jedna osoba nie żyje! Cały kraj zamarł. Według relacji niemieckich gazet początkowo policja twierdziła, że nie ma żadnych ofiar. Teraz jednak wiemy o 14 osobach rannych, w tym dwóch ciężko. Jedna osoba nie żyje.

Nożownik zaatakował w miejscowości Lubeka w północnych Niemczech. Policjanci ujęli już sprawcę i choć nie jest to potwierdzona informacja, wielu podejrzewa kolejną próbę ataku terrorystycznego. Mogły zginąć setki osób. Przy nożowniku znaleziono dymiący plecak, który jednak udało się szybko zneutralizować. Służby nie oznajmiły, co się w nim znajdywało.

Lubeka: Atak nożownika na północy Niemiec! 14 osób rannych

Nożownik zaatakował w przepełnionym autobusie. Według relacji świadków, początkowo nieszkodliwy pasażer w jednym momencie upuścił plecak i zaczął atakować ludzi wokół niego. Kierowca natychmiast zatrzymał pojazd, ale chwilę później również on został zaatakowany. Zdążył jedynie otworzyć drzwi, dzięki czemu pozostali pasażerowie mogli bezpiecznie uciec. Aktualizacja: Niemiecka lokalna gazeta „Lübecker Nachrichten“ nieoficjalnie podaje, że mężczyzna pochodzi z Iranu i ma około 30 lat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News