Polityka potrafi budzić ogromne emocje, czego doskonałym przykładem są sceny, które rozegrały się na spotkaniu polityków Platformy Obywatelskiej z mieszańcami Sochaczewa. Część uczestników wydarzenia ewidentnie nie sympatyzowała z PO i zaczęła atakować przybyłych polityków. Interweniowała ochrona.

W jednym z sochaczewskich hoteli gościła europosłanka z ramienia PO Julia Pitera oraz jej partyjny kolega, poseł Marcin Kierwiński.

Nerwowa atmosfera

Jak donoszą uczestnicy wydarzenia, atmosfera w sali od początku spotkania była napięta. W hotelu pojawiły się osoby – które z pewnością nie były zwolennikami opozycyjnej formacji. Przybyłych wrogów politycznych PO szczególnie oburzyło zachowanie Julii Pitery, która zagłosowała w za rezolucją Parlamentu Europejskiego skierowaną przeciwko Polsce. Polityk zaogniła sytuację, rozdając zgromadzonym dokument, będący przedmiotem sporu.

Zdaniem uczestników spotkania nie popisał się również Marcin Kierwiński, który na pytanie o program swojej partii, odpowiedział, że można było go dostać… w „Gazecie Wyborczej”.

Zgromadzeni na spotkaniu goście zaczęli krzyczeć „obłuda!” i „zdrada!” pod adresem przybyłych przedstawicieli Platformy. W doniesień medialnych oraz relacji innych uczestników spotkania wynika, że doszło do ataku na polityków PO. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że musiała interweniować ochrona, która wyprowadziła agresywne osoby.

Źródło: niezależna.pl

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

Tak wyglądał związek Piotra T. z młodą Kambodżanką [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również