Atak na siedzibę PO! "PiS brutalnie MŚCI się na opozycji"

Atak na siedzibę PO! "PiS brutalnie MŚCI się na opozycji"

W ostatnich tygodniach mogliśmy usłyszeć o serii ataków na siedziby polityków Prawa i Sprawiedliwości. Jak się okazuje, nie tylko obóz władzy stał się celem wandali. Jeden z posłów opozycji poinformował, że miał miejsce atak na siedzibę PO, winą obarcza obóz władzy. 

Polityczny terroryzm

W ciągu ostatnich kilku tygodni doszło do brutalnych aktów wandalizmu wobec najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wśród masy celów, pojawiła się m.in. Beata Kempa, której biuro chciano doszczętnie spalić - sprawca usłyszał zarzuty dotyczące terroryzmu. ZOBACZ TAKŻE - Zamach na biuro Kempy. Sprawca zostawił WSTRZĄSAJĄCĄ wiadomość Drugim wstrząsającym zdarzeniem był zamach na życie jednego z senatorów Prawa i Sprawiedliwości, Zbigniewa Cichonia, w którego samochodzie oraz pojazdach członków jego rodziny poluzowano śruby. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Atak na siedzibę PO

Jak się jednak okazuje, celem ataków nie są jedynie politycy obozu władzy. Poseł Arkadiusz Myrcha poinformował, że siedziba jego partii we Wrocławiu została zaatakowana przez wandali. ZOBACZ TAKŻE - Koszmarny początek roku dla PiS! Seryjne ataki na siedziby partii Kaczyńskiego Ze zdjęć jakie zamieścił w sieci widać, że napastnicy działają w podobny sposób jak ci, którzy na cel obrali sobie biura Prawa i Sprawiedliwości. Do incydentu miało dojść tuż przed Bożym Narodzeniem.

"To zemsta PiS"

Jak oświadczył poseł Platformy Obywatelskiej, winę za atak na jego biuro ponosi obóz rządzący i jego - jak twierdzi - "polityka pełna nienawiści". Polityk opozycji zapowiedział również, że rachunek za zniszczone mienie wyśle "na Nowogrodzką" gdzie mieści się centrala partii Jarosława Kaczyńskiego. atak na siedzibę po Następny artykuł