Atak na rządowe limuzyny. Nie uwierzycie kim jest napastnik

Atak na rządowe limuzyny. Nie uwierzycie kim jest napastnik

Niedawno głośno zrobiło się o atakach na rządowe limuzyny, z udziałem między innymi znanej pisarki. Policja przeprowadziła kolejne zatrzymanie w tej sprawie. Nie uwierzycie, kim jest aresztowany.

Kilka dni temu limuzyny jadące po Krakowskim Przedmieściu, w których znajdowali się politycy Zjednoczonej Prawicy, obrzucone zostały kurzymi jajami, co jest niezgodne z prawem. Na miejscu zdarzenia zatrzymano Klementynę Suchanow, na której zastosowano środki przymusu bezpośredniego, a działanie funkcjonariuszy zostało nazwane przez opozycję mianem brutalnego. Teraz zatrzymany został kolejny odpowiedzialny za, jak sam to nazwał, "jajogate". ZOBACZ TAKŻE: BOR na kolanach. Wszyscy najważniejsi politycy mogą zginąć!

Nie uwierzycie kim jest

Sprawcą skandalu jest dr Rafał Suszek, wykładający fizykę na Uniwersytecie Warszawskim. Profesor jest aktywnym opozycjonistą i często pojawia się na ulicach stolicy, by protestować przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości i jego koalicjantów. Suszek swój akt sprzeciwu nazwał "happeningiem", dodając, że nie można nazwać inaczej rzucania "miękkim jajkiem w pancerną rządową, czy prezydencką limuzynę". ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz załamany jak nigdy. Właśnie teraz upokarzają go tłumy Warszawiaków źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News