Wczoraj w nocy doszło do bulwersującego zdarzenia. Polskie małżeństwo przechadzające się po plaży, zaatakowane zostało przez grupę czterech imigrantów. Mężczyznę pobito, a kobietę wielokrotnie zgwałcono.

Małżeństwo turystów z Polski przechadzało się po plaży w Rimini. Mieście w regionie Emilia-Romania na północy Włoch. Nagle zaatakowała ich grupa mężczyzn. Dotkliwie pobitego mężczyznę zmuszono do patrzenia, jak wielokrotnie gwałcona jest jego żona. Napaść ustała dopiero wczesnym rankiem, kiedy przestępcy uciekli z miejsca zdarzenia.

Wtedy też Polacy udali się na poszukiwanie policji, którą niezwłocznie powiadomili o popełnionym na sobie obrzydliwym czynie. Natychmiast podjęto decyzję o przewiezieniu obojga do szpitala. Funkcjonariusze od razu przystąpili do dochodzenia i proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje przydatne w śledztwie. Według wstępnych ustaleń sprawcy pochodzą z Północnej Afryki.

Władze Rimini zadeklarowały pomoc poszkodowanym. Wyraziły ubolewanie i współczucie wobec nich. Zapewniono ich także, że zostaną otoczeni niezbędną opieką, oraz że lokalne władze dołożą wszelkich starań, by zatrzymać sprawców.

źródło: onet.pl

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem


Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

...

Zobacz również