Mamy NAGRANIA z ataku na Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP. Brutalny widok

Mamy NAGRANIA z ataku na Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP. Brutalny widok

Atak na Pawła Adamowicza to wydarzenie, które wstrząsnęło całą Polską. Mężczyzna został brutalnie zaatakowany, gdy razem z resztą mieszkańców Gdańska cieszył się sukcesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do sieci wypłynęły szokujące nagrania.

Atak na Pawła Adamowicza to coś, czego nikt by się nie spodziewał. 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał być wydarzeniem radosnym i godnym świętowania, a stał się koszmarem. Prezydent Gdańska w trybie natychmiastowym został przewieziony do szpitala. Według nieoficjalnych informacji jest on w tej chwili operowany przez trzech kardiochirurgów.

Atak na Pawła Adamowicza uwieczniony na filmach

Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku zebrały się setki ludzi, które chciały uczcić kolejny sukces zbiórki stworzonej przez Jurka Owsiaka. Ze względu na dużą liczbę występów artystów ludzie mieli w swoich rękach telefony, którymi nagrywali całe wydarzenie. Uwiecznione zostało na nich coś, co uwiecznione zostać nie miało. Coś, czego nikt by się nie spodziewał. Mieszkańcy Gdańska postanowili podzielić się swoimi nagraniami, na których zarejestrowany został atak na prezydenta miasta. Najciekawsze z nich przedstawiamy na końcu artykułu.

Paweł Adamowicz jest w stanie ciężkim

Jak podaje TVN24 oraz inne media, stan prezydenta Gdańska jest bardzo poważny. Prezydent jest właśnie operowany w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Wiadomo również, że konieczna była reanimacja. Jeden z lekarzy zabrał głos w sprawie i zapewnia, że zaatakowany mężczyzna jest pod najlepszą możliwą opieką.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Poniżej przedstawiamy nagrania z tego szokującego wydarzenia. O najnowszych informacjach będziemy informować na bieżąco, zapraszamy do sprawdzania wiadomości Pikio.pl   ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Otwarto pierwszą puszkę WOŚP. Poza pieniędzmi było tam coś, co wprawiło wszystkich w osłupienie
  2. Kancelaria Premiera wydała oświadczenie ws. ostatniej, nieujawnionej taśmy Morawieckiego
  3. „Powinni go nazwać Ministrem ZAGŁADY Środowiska”. Polacy nie zgadzają się na mordowanie dzików
  4. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  5. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News