Atak maczetą na środku ulicy! Policjant ciężko ranny

Atak maczetą na środku ulicy! Policjant ciężko ranny

Nadeszły czasy, w których nikt nie może się czuć bezpiecznie. Nawet w biały dzień może nas spotkać coś bardzo złego. Niedawno na środku ulicy miał miejsce atak maczetą, w jego wyniku ciężko ranny został policjant.

Dzieją się straszne rzeczy, każdego dnia słychać doniesienia o nowych dramatach, które rozgrywają się na świecie. Nie możemy się czuć bezpiecznie dosłownie nigdzie, nawet w biały dzień może spotkać nas coś złego. Tak właśnie było w Manchesterze. 23-latek wyszedł na ulicę z ponad metrową maczetą, którą zaczął terroryzować mijających go przechodniów. Przerażeni tą sceną jak z horroru ludzie wezwali policję. Wtedy doszło do najgorszego.

Atak maczetą w biały dzień

23-latka z maczetą nic nie zniechęcało. Widocznie wyszedł na ulicę po to, by zrobić komuś krzywdę i swój cel zdecydowanie osiągnął. Kiedy przyjechała policja rozegrały się naprawdę krwawe sceny. Napastnik ranił jednego z funkcjonariuszy, nim ci zdążyli go obezwładnić. Potem, nawet leżąc pod naporem policjantów na ulicy, w szale wymachiwał maczetą. Nic nie mogło go zatrzymać, ku rozpaczy przechodniów. Poszkodowany policjant był bardzo poważnie ranny, ale jego życiu, na szczęście, nie zagraża niebezpieczeństwo. Teren, na którym doszło do ataku został zamknięty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fan okrutnie ocenił twarz gwiazdy „M jak Miłość”. Odpowiedziała
  2. Nie uwierzycie jaką ksywkę ma Kamil Stoch! Wymyśliła ją jego żona
  3. Ksiądz ostro przegiął pałę! „Palemki tych ludzi nie przyjmą wody święconej”
Źródło: telewizjarepublika.pl   Następny artykuł