Atak maczetą na dresiarzy w kebabie w Gliwicach. Zweryfikowaliśmy czy to prawda

Atak maczetą na dresiarzy w kebabie w Gliwicach. Zweryfikowaliśmy czy to prawda

Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja, że w jednym z kebabów w Gliwicach doszło do bójki z użyciem maczety. "Kibole" mieli pobić pracującą tam Polkę, a w jej obronie miał stanąć turecki właściciel. Napastnicy mieli trafić do szpitala. Zweryfikowaliśmy czy to prawda. 

Wczoraj na Twitterze pojawiła się informacja, że w jednym z gliwickich kebabów doszło do starcia pomiędzy tureckim właścicielem, a grupą "kiboli". Ten pierwszy miał stanąć w obronie swojej pracownicy, Polki, którą uderzyli napastnicy.

Do obrony Turek miał użyć maczety, co koniec końców miało sprawić, że "kibole" znaleźli się w szpitalu.

 - W Gliwicach kibice zaatakowali kebaba, pobili ekspedientkę - Polkę, obronił ja turecki właściciel, za pomocą maczety. Kibole w szpitalu - donosił jeden z internautów.

Informacja szybko stała sie popularna i zaczęto ją podawac dalej.

kebab

Jak się jednak okazuje, nie było żadnej bójki z użyciem maczety ani tła rasowego czy kibolskiego całej sytuacji. Według informacji jakie przekazała lokalna policja, pijani klienci kebabu wszczęli bójkę, ponieważ ich zamówienie nie zostało zrealizowane. Nikt nie trafił jednak do szpitala, nikt nie użył maczety. Policja jednym słowem dementuje doniesienia, które pojawiły się na Twitterze.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News