Jak się okazuje, ataki przybyszów z obcego państwa na miejscowych nie są jedynie domeną krajów Europy Zachodniej. Do straszliwego czynu doszło bowiem i w naszym kraju. Zdarzenie zaszokowało całe miasto.

6 listopada w centrum Krakowa doszło do rozboju z udziałem obcokrajowców. Czterech młodych przybyszów z Ukrainy próbowało handlować na ulicy papierosami i -prawdopodobnie kradzioną – kartą bankową, na której znajdować się miała spora suma pieniędzy. W pewnym momencie mężczyźni stali się agresywni w stosunku do osób, którym proponowali szemraną transakcję. W końcu jeden z nich wyjął nóż, którym sterroryzował dwójkę krakowian.

Poważny zarzut

Przestępcami okazali się czterej Ukraińcy – dwóch w wieku 17 lat oraz dwóch o rok starszych. Zaatakowani natychmiastowo wezwali policję, która niedługo potem zatrzymała czterech przybyszów ze wschodu. Sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa Kraków – Śródmieście Zachód. Młodym mężczyznom, którzy do winy się nie przyznają, postawiono zarzut rozboju z użyciem noża. Grozi im teraz do trzech lat pozbawienia wolności.

źródło: otymsiemowi.pl

...

Zobacz również

8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

Zobacz również