Wojciech Cejrowski swoimi twardymi poglądami i zdecydowanej ich obronie wzbudził wiele kontrowersji. Udzielający się politycznie podróżnik potrafi nawet, jeśli zachodzi taka potrzeba, zaatakować Prawo i Sprawiedliwość. Jego pełen oburzenia tweet jest tego dowodem.

Wczoraj odbyło się głosowanie w sprawie przekazania do dalszych prac projektu ustawy liberalizującej prawo aborcyjne „Ratujmy Kobiety”. Głosowanie było emocjonujące, gdyż nad jego wynikiem zaważyło jedynie kilka głosów.

ZOBACZ TAKŻE: Marszałek OSZALAŁ! „Aborcja przyczynia się do raka i chorób wenerycznych”

Wbrew zapowiedziom wyborczym Prawa i Sprawiedliwości znakomita większość polityków Zjednoczonej Prawicy zagłosowała przeciw, odrzucając podpisaną przez setki tysięcy osób inicjatywę obywatelską. Głos w sprawie zabrał Wojciech Cejrowski, dając upust swojej złości.

Cejrowski jest oburzony

Gwiazdor TVP swoje zdanie na temat projektu i postawy PiS wyraził na Twitterze. Podróżnik zganił głosujących „za” posłów obozu władzy, zwracając uwagę, że jako osoby zdrowe i szczęśliwie urodzone winne są ochronę tym, którzy szczęścia mieli mniej.

ZOBACZ TAKŻE: Cejrowski odpowiada na zarzuty Maxa Kolonko. Tego się nie spodziewał

Wojciech Cejrowski wpadł w prawdziwą furię, a takiej złości na partię Jarosława Kaczyńskiego z jego strony jeszcze nie widzieliśmy.

Zabijanie dzieci bez względu na przyczynę jest zawsze zbrodnią. Nie da się usprawiedliwić niczym, nigdy. Do posłów mówiłem w kontekście tej ustawy: NIE BĄDŹCIE BYDLAKAMI. A przy okazji nie bądźcie tchórzami. Sam się urodziłeś zdrowy, bo miałeś szczęście. Teraz uratuj chorych – napisał na Twitterze Cejrowski.

ZOBACZ TAKŻE: Oto lista HAŃBY! To ci posłowie opozycji głosowali przeciwko „Ratujmy Kobiety”

źródło: wp.pl

Nie uwierzysz, za co w tych krajach grozi kara śmierci! [ZDJĘCIA]


Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!

...

Zobacz również