Strzały pod Białym Domem! Wszyscy uciekli do piwnic

Strzały pod Białym Domem! Wszyscy uciekli do piwnic Źródło:

Szokujące doniesienia docierają do nas z Waszyngtonu! W bardzo bliskiej odległości od Białego Domu oddano dziś strzały. Ci, którzy pozostawali w siedzibie amerykańskiego prezydenta, uciekli do piwnic.

Biały Dom został zamknięty przez funkcjonariuszy Secret Service. Decyzja o tych działaniach została podjęta, gdy usłyszano strzały z broni palnej tuż przy przy północnym ogrodzeniu budynku.

Ekspresowa akcja służb

Przedstawiciele prasy, którzy przebywali wtedy w Białym Domu, zostali sprowadzeni do piwnic. Natychmiast odnaleziono także schronienie dla wszystkich współpracowników prezydenta. ZOBACZ TAKŻE: To miało nigdy nie wyjść na jaw. Trwa zmasowany atak na rząd Niemiec Sam Donald Trump pozostaje obecnie na Florydzie. Towarzyszy mu żona, dlatego też żadne niebezpieczeństwo bezpośrednio ich nie dotyczyło.

Czy miał to być atak na Biały Dom?

Co szokujące, w miejscu oddania strzałów odnaleziono mężczyznę z raną w nodze. Sprawcą zdarzenia miał być... on sam. ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz się wygadał! Wraca OBOWIĄZKOWA służba wojskowa Prezydent Stanów Zjednoczonych został już poinformowany o zajściu. Jest także na bieżąco informowany o tym, co dzieje się w Waszyngtonie. Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News