Meghan Markle
Fot. You Tube
Wiadomości Pikio - 4 Lutego 2019

Asystentka Meghan Markle do zadań specjalnych! Nie uwierzycie, czym się zajmuje

Meghan Markle i jej ciążowy brzuszek to ulubiony temat do plotek i spekulacji mediów. Kolejne "royal baby" ma przyjść na świat wiosną 2019 roku, a księżna Sussex stara się jak najlepiej przygotować do porodu, na który czeka cała Wielka Brytania. W tym celu rodzina królewska zatrudniła "ciążową asystentkę".

Meghan Markle i książę Harry już wkrótce powitają na świecie wyczekiwanego potomka. Zdjęcia Meghan z zaokrąglonym brzuszkiem nie schodzą z pierwszych stron gazet, a ciąża księżnej wciąż jest tematem numer jeden z bardzo wielu powodów. Wśród licznych głosów słychać komentarze na temat niezbyt młodego wieku ukochanej żony księcia Harry'ego, która w momencie narodzin swojego pierwszego potomka będzie miała już 37 lat. Meghan Markle nie jest w prawdzie rekordzistką - najstarsza mama w klanie Windsorów przeżywała swój pierwszy poród na tydzień przed 40. urodzinami - jednak musi w szczególny sposób zadbać o prawidłowy przebieg swojej ciąży. W tym celu Meghan Markle zatrudniła asystentkę do zadań specjalnych.

Meghan Markle zatrudniła ciążową asystentkę

Oficjalnie wiadomo, że Amerykanka zażyczyła sobie, aby w ostatnim okresie ciąży towarzyszyła jej profesjonalna asystentka ciążowa, tzw. "dula". Kim będzie ta wyjątkowa osoba? Rodzina królewska powierzyła zadanie 40-letniej Lauren Mishcon, która sama jest doświadczoną mamą trójki dzieci. Należy ona do rodziny prowadzącej znaną i cenioną kancelarię prawniczą, która zajmowała się rozwodem księżnej Diany z księciem Karolem. Do zadań profesjonalnej ciążowej asystentki będzie należało przygotowanie Meghan do narodzin nowego członka rodziny, towarzyszenie i psychiczne wsparcie podczas porodu oraz kompleksową opiekę w trakcie połogu. Profesjonalna dula jest z założenia osobą wszechstronną: musi być masażystką, która zaradzi fizycznym dolegliwościom i psychologiem, który pomoże stawić czoła ewentualnej depresji poporodowej.

Profesjonalne szkolenie Harry'ego i Meghan już trwa

Jak wiadomo, Meghan Markle już rozpoczęła pracę ze swoją ciążową asystentką. Sesje odbywają się w domu w Oxfordshire i w Pałacu Kensington. Oprócz intensywnej pracy z księżną, dula szkoli również księcia Harry'ego, aby jak najlepiej opiekował się ciężarną żoną. Księżna Meghan wierzy w moc spokojnej i pozytywnej energii podczas porodu i jest bardzo skoncentrowana na pracy z Lauren Mishcon. Wiadomo też, że asystentka dokłada wszelkich starań, aby zbliżający się poród księżnej Sussex miał jak najlepszy przebieg. Asystentka nie udziela szczegółowych informacji na temat współpracy z Meghan Markle, jednak przyznaje, że wiosną czeka ją sporo pracy.WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ:
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej

Asystentki ciążowe nie tylko dla Meghan Markle

Dula (asystentka kobiety w czasie ciąży i porodu) została wpisana na oficjalną listę zawodów w Polsce w styczniu 2015 roku. Kobiety w ciąży mogą więc oficjalnie zatrudnić profesjonalną asystentkę ciążową lub same szkolić się w tym zawodzie. Stowarzyszenie DOULA zajmuje się szkolenie przyszłych asystentek ciążowych, a także zrzesza i dostarcza osoby już funkcjonujące na rynku pracy. Jak się okazuje, nie tylko Meghan Markle może mieć asystentkę ciążową!ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? On zdradzał ją z największą rywalką
  2. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  3. Meghan Markle nie chce niani. Wiemy, kto zaopiekuje się najmłodszym członkiem rodziny królewskiej
  4. Meghan Markle szuka niani dla dziecka. Jej wymagania są zaskakujące
 
GłówneHoroskop miesięczny na luty 2019. Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News