Artysta stracił wzrok
YouTube halkosz
Irmina Jach - 27 Października 2020

Polski artysta trafił do szpitala, przeszedł skomplikowaną operację. Przerażające wieści, nic nie widzi

Artysta uwielbiany przez Polaków przeżywa ogromny dramat. Krajowe media obiegła informacja, że gwiazdor trafił do szpitala, gdzie przeszedł bardzo skomplikowaną operację. Konsekwencje zabiegu są poważne, wokalista utracił wzrok. Rodzina pogrążyła się w rozpaczy, z niecierpliwością oczekuje na dalszy przebieg zdarzeń.

Artysta, który zmaga się z problemami zdrowotnymi, jest niekwestionowaną legendą polskiej sceny muzycznej. Nie ma osoby, która nie potrafiłaby zanucić jego kultowych przebojów. Niestety, wszystko wskazuje na to, że muzyk nie czuje się najlepiej. Ostatnio informowaliśmy, że jest w bardzo złym stanie i potrzebuje pilnej operacji. Z najnowszych informacji wynika, że skomplikowany zabieg jest już za nim. Niestety, Stan Borys całkowicie stracił wzrok.

Tragiczne informacje, nie żyje członek rodziny królewskiej. Wielka żałoba w całym krajuTragiczne informacje, nie żyje członek rodziny królewskiej. Wielka żałoba w całym krajuCzytaj dalej

Artysta uwielbiany przez fanów stracił wzrok

Stan Borys, który niedawno świętował swoje 79. urodziny, w ostatnim czasie mocno podupadł na zdrowiu. Artysta w lutym ubiegłego roku przeszedł rozległy udar. Niestety, pomimo rehabilitacji skutki niedokrwienia mózgu nadal dają o sobie znać. Stan legendarnego muzyka bardzo pogorszył się w ostatnich miesiącach. Konieczne było wdrożenie leczenia szpitalnego.

Życiowa partnerka i menadżerka piosenkarza, Anna Maleady poinformowała niedawno, że Stan Borys, który po udarze uczył się chodzić i mówić, ponownie ma problemy z samodzielnym poruszaniem się. Tym razem nie są jednak spowodowane dolegliwościami neurologicznymi, a poważnym pogorszeniem się wzroku. Gwiazdor od dłuższego czasu widział bardzo słabo, co utrudniało mu chodzenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

- Stan ponownie zaczął mieć problemy z chodzeniem. Ale kiedy poszedł do lekarza, okazało się, że muszą się nim zająć nie ortopedzi czy neurolodzy, lecz... okuliści. Bo jego chwiejny chód wynika z zaburzeń widzenia, które wystąpiły po udarze, teraz niestety doszły kolejne - opowiadała Anna Meleady w rozmowie z tabloidem "Twoje Imperium".

Niestety, leczenie w dobie pandemii okazało się być bardzo utrudnione. Aktualna kondycja amerykańskiej służby zdrowia nie jest - z powodu koronawirusa - zbyt satysfakcjonująca. Czas oczekiwania na zabieg musi także zostać poprzedzony szczepieniem na grypę i badaniem na obecność koronawirusa. Wykonawca "Jaskółki uwięzionej" wykonał je niezwłocznie po otrzymaniu stosownej informacji.

Lekarze ostrzegali, że tylko skomplikowana operacja może uratować wzrok Stana Borysa. Artysta zdecydował się na skomplikowany zabieg. Przeszedł go ostatnio w jednej z klinik w Nowym Jorku. Obecnie piosenkarz jest w ciężkim stanie, zupełnie utracił zdolność widzenia. Na szczęście, to tylko czasowe problemy.

- Jak się okazało, nie był to prosty zabieg i pomimo tego, że minęło parę dni, Stan w dalszym ciągu nie widzi. Lekarze zapewniają, że wzrok powróci. Niemniej jednak Stan bardzo się denerwuje, a ja razem z nim - poinformowała Anna Meleady w rozmowie z portalem Fakt.

Dzisiaj grzeje:

1. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Zewsząd dochodzą słowa wsparcia. Beata Kozidrak przerwała milczenie

Mimo piętrzących się problemów artysta nie stracił woli walki i mocno wierzy w to, że sytuacja już wkrótce obróci się na jego korzyść. Nie chce narzekać na to, co go spotkało i zapewnia fanów, że już wkrótce powróci na scenę w pełnym zdrowiu i z nowymi siłami.

- Ostatnie dwa lata nie są dla mnie łatwe, ale ja się nie dam! Czekam na efekty operacji oczu i jestem pewien, że niedługo wszystkich was wyraźnie zobaczę. A przede wszystkim moją ukochaną, najpiękniejszą Anię - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Wokalista pozostaje od opieką swojej 31 lat młodszej ukochanej, która nie wyobraża sobie bez niego życia. To dla niego zrezygnowała z kariery w nowojorskiej firmie zajmującej się handlem i zarządzaniem nieruchomościami. Para poznała się na korcie tenisowym na Florydzie i natychmiast zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Kobieta wielokrotnie pokazała, że kocha Stana Borysa na dobre i złe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  2. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  3. Wjechał w tłum protestujących kobiet, jedną ciągnął 100m. Porażające sceny, karetka na miejscu
  4. Prymas Polski bez skrupułów zaapelował do strajkujących kobiet. Przesadził?
  5. Wiemy, co stanie się w najbliższych dniach w Polsce. Protestujący wprowadzą chaos w całym kraju
  6. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  7. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News