Nie żyje reprezentant Polski. Niespodziewana śmierć, miał 37 lat

Nie żyje reprezentant Polski. Niespodziewana śmierć, miał 37 lat Źródło: Wikipedia

Artur Gryla przez lata stanowił o sile reprezentacji Polski juniorów w piłce ręcznej. Wszyscy przewidywali, że zrobi wielką karierę i zasłuży na transfer za granicę, jednak nigdy do tego nie doszło. Jego karierę przerwały kontuzje. Dziś dowiedzieliśmy się, że sportowiec zmarł.

Artur Gryla odszedł dziś w nocy, jak dowiedzieliśmy się z samego rana. Wiadomość o jego nagłym odejściu zszokowała całe środowisko, które nie zdawało sobie sprawy z tak poważnych problemów zdrowotnych sportowca. Szczypiornista był jednym z największych zmarnowanych talentów w naszym kraju, jednak jego śmierć w tak młodym wieku wywołała wielkie poruszenie wśród kibiców oraz znanych zawodników.

Przez lata Artur Gryla zapowiadał się na świetnego sportowca. Występował w reprezentacjach juniorskich i wydawało się, że zrobi wielką karierę. Interesowały się nim kluby zagraniczne. Jego transfer do lepszego zespołu był już tylko kwestią czasu. Wszystko zmieniły jednak kontuzje, przez które nigdy nie zagrał na miarę swojego potencjału.

Artur Gryla nie żyje

Dziś nad ranem pojawiły się najgorsze wiadomości, które potwierdziły, że Gryla zmarł w nocy. Prawdopodobnie powodem jego śmierci były powikłania pooperacyjne, które powstały po niedawnym poważnym zabiegu, który musiał przejść. Doniesienia te wprawiły fanów piłki ręcznej w Polsce w wielką rozpacz. Kibice opłakują zawodnika, który przed laty dawał im tak wiele radości.

W kadrach młodzieżowych Gryla występował wraz z najbardziej znanymi piłkarzami ręcznymi w Polsce w ostatnich latach. Grał z Karolem Bieleckim, Mariuszem Jurkiewiczem czy Karolem Drabikiem. Co ciekawe, mówiono, że to właśnie radomianin zrobi największą karierę spośród wszystkich występujących w juniorach zawodników.

Niestety, wszystko uniemożliwiły mu kontuzje, przed które stracił najważniejsze lata. W momencie, gdy jego koledzy z reprezentacji robili już wielkie kariery, on tracił czas w polskich rozgrywkach. W ostatnich latach występował na zapleczu PGNiG Superligi. Wiele osób twierdziło, że zawodnik z takim potencjałem nigdy nie powinien wylądować na tak niskim poziomie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat piłki ręcznej pogrążył się w żałobie po odejściu jednego z najwybitniejszych piłkarzy ręcznych w historii reprezentacji juniorskich. Jego przedwczesna śmierć bardzo poruszyła środowisko, a znani zawodnicy zaczęli przekazywać kondolencje rodzinie zmarłego.

  1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  2. Michał Wiśniewski pokazał 17-letniego syna! Zemdlejecie z wrażenia. Jest BARDZO przystojny!
  3. Jako jedyny w Polsce. Dostał matczyną emeryturę
  4. Nie żyje Irena Kulczyk
  5. Aktorka TVN musiała przejść przez piekło. "Miałam 2-3% szans"

źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu