Za pośrednictwem nagrania video dokonanego w biurze sztabu wyborczego Komitetu „Szczęść Boże” jego lider, Grzegorz Braun informował o przebiegu kampanii. Mówił między innymi o postępach w zbiórce podpisów potrzebnych do rejestracji Komitetu, a także zdradził kilka nazwisk, które znajdą się na czołowych miejscach lis wyborczych.

Ta praca tak dobrze idzie, że proszę o jeszcze. Tak dobrze idzie, że nie wolno zmarnować tego dotychczasowego wysiłku i w związku z tym gorąca prośba o podpisy do ostatniej chwili. Proszę o podpisy, bo szansa na rejestrację list naszych kandydatów w całym kraju jest ogromna i rośnie z każdą chwilą – mówił Braun

Reżyser mówił także o tym, że współprace z nim podjęło wiele różnych środowisk i organizacji. Stwierdził też, że Komitet cieszy się dużym zapleczem intelektualnym i związanych z nim jest wielu profesorów. Z list „Szczęść Boże wystartować ma część działaczy KNP, w tym Artur Dziambor jako „jedynka” w Gdyni. Obok członków KNP na listach znaleźć mają się również Narodowcy, w tym Przemysław Holocher, jeden z organizatorów Marszu Niepodległości. W okręgu warszawskim wystartować ma z kolei Maria Pyż Polka ze Lwowa, a w podwarszawskim Aldona Zaorska publicystka m.in „Warszawskiej Gazety” czy „Polski Niepodległej”.

Zamieszczamy video z wypowiedzią Grzegorza Brauna:

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: Youtube.com

Zobacz również