To będzie prawdziwy armagedon. Oferta Lidla rozbiła bank

To będzie prawdziwy armagedon. Oferta Lidla rozbiła bank

Sklepy sieci Lidl rozpoczęły zmasowaną kampanię promocyjną, którą chcą pokonać największego konkurenta - portugalską sieć Biedronka. Ta oferta wywoła prawdziwy armagedon w sklepach.

Biedronka już od jutra wprowadza do swojej oferty niezwykle tanie smartfony chińskiej marki Xiaomi. Mają one kosztować tylko niecałe 400 zł. Marka jest mniej znana od największych graczy na rynku, ale robi się coraz bardziej popularna. Na ten ruch nie mógł nie zareagować Lidl. Bezczynność sprawiłaby, że sieć całkowicie przegrałaby w wyścigu o klienta. W sklepach niemieckiej sieci już niebawem ma pojawić się inny tani smartfon - Gigaset GS160. Będzie kosztował niecałe 120 zł!

Lidl szykuje armagedon

Ta oferta może spotkać się z ogromnym zainteresowaniem. Smartfony Gigaset nie są wprawdzie modelami "wyścigowymi", jednak dla przeciętnego użytkownika mogą się okazać wystarczające. Telefon ma 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) oraz procesor MediaTek MT6737 (cztery rdzenie Cortex-A53). W telefonie można umieścić dwie karty sim, co wydaje się idealnym rozwiązaniem dla osób, które telefonu używają przede wszystkim w biznesie. Model GS160 nie ma może najlepszych warunków - tylko 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz zaledwie 16 GB pamięci ROM. Rozmiar pamięci można oczywiście powiększyć wkładając kartę microSD. Telefon na rynku kosztuje ok. 380 zł, zatem cena sklepów Lidl jest faktycznie bardzo zachęcająca. Za niespełna 120 zł można za to mieć smartfon z niezłym aparate fotograficzny o rozdzielczości 13 Mpx oraz przednią kamerą o rozdzielczości 5 Mpx.

Konkurencja nie śpi

To już kolejna szokująca promocja w popularnym dyskoncie. Jest ona znów odpowiedzią na promocje sieci Biedronka. W portugalskich sklepach można będzie kupić chiński smartfon marki Xiaomi za niespełna 400 zł. Tam także można spodziewać się tłumów i ogromnego zainteresowania ofertą. W obu tych sklepach spotykaliśmy się już z walkami klientów, pragnących kupić w dobrej cenie ograniczone liczby produktów. Także teraz można spodziewać się podobnych wojen, a z pewnością dużych kolejek w sklepach.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Pająk wywołujący erekcję w bananach? Biedronka się tłumaczy
  2. Biedronka UPOKORZYŁA Kaczyńskiego! Zdumiewające działania dyskontu
  3. WOW! W sklepach pojawiła się… pizza czekoladowa
Następny artykuł