Policjant zmusił żonę Arkadiusza Kraski do stosunku, a jego dziecko wywieźli do lasu. Zamknęli go, żeby przestał mówić

Policjant zmusił żonę Arkadiusza Kraski do stosunku, a jego dziecko wywieźli do lasu. Zamknęli go, żeby przestał mówić Źródło: youtube.com/lucky2

Arkadiusz Kraska w końcu wychodzi na wolność. Mężczyzna, który spędził 19 lat w więzieniu za podwójne zabójstwo, zostaje zwolniony. Historia jego procesu, odsiadki i prześladowań, jakich doznał, jest przerażająca i obnaża prawdziwe oblicze polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Arkadiusz Kraska przed 19 laty został skazany za zamordowanie dwóch osób. Mimo znikomych dowodów w sprawie, mężczyzna został osadzony w więzieniu, gdzie miał spędzić resztę swojego życia. Prawie 20 lat po tamtych wydarzeniach, śledczy uznali, że doszło do tragicznej pomyłki i odsiadujący wyrok jest absolutnie niewinny. To, co przeżył ten mężczyzna, jest niesamowicie przygnębiające. Polski wymiar sprawiedliwości zniszczył życie nie tylko jemu, ale i całej jego rodzinie.

Arkadiusz Kraska wychodzi na wolność. Niesamowita historia niewinnie skazanego mężczyzny

Niemalże 20 lat temu cały Szczecin żył wyjątkowo tragicznymi sprawami zabójstwa dwóch osób. W trakcie dochodzenia przeprowadzonego przez prokuraturę, śledczy wytypowali postać Arkadiusza Kraski jako osoby, która podejrzewana jest o dopuszczenie się zbrodni. Mężczyzna od samego początku utrzymywał, że jest niewinny i oskarżany bez żadnych poważnych  podstaw. Wtedy miał się rozpocząć jego niewyobrażalny koszmar, który zgotował mu polski wymiar sprawiedliwości. 

Aby złamać psychikę Kraski, jego żona została wykorzystana przez policjanta seksualnie. Funkcjonariusze wywozili również do lasu jego dziecko, by mężczyzna uległ i przyznał się do winy. Po wielomiesięcznych naciskach podejrzany miał się przyznać, co potwierdziło tylko przypuszczenia śledczych. Przez wszystkie lata Kraska próbował udowodnić, że odsiaduje wyrok za kogoś innego. Prawie po 20 latach organy ściągania zrozumiały, że mężczyzna jest niewinny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skazany uczy się żyć na nowo

Nie da się ukryć, że 20 lat w odosobnieniu sprawiło, że Kraska wychodzi z więzienia jako zupełnie inny człowiek. Okrucieństwa, jakich doznał przez te lata, sprawiły, że mężczyzna będzie miał wielkie problemy adaptacyjne. Już teraz mówi, że zapomniał jak wykonywać podstawowe czynności i ma wielkie problemy, żeby poradzić sobie, chociażby z włączeniem pralki.

- Jestem wściekły, że tyle lat nikt mnie nie słuchał. Zabrali mi kawał życia. Muszę na nowo nauczyć się żyć, nawet takich prostych czynności jak włączenie pralki. 19 lat prałem ręcznie. Wreszcie chce włączyć pralkę, ale najpierw zajmę się moją żoną - powiedział uradowany eks-więzień w wywiadzie z "Wirtualną Polską".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  4. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły
  5. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  6. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły

Źródła: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News