Prawdziwy morderca jest od niedawna na wolności. Nagły zwrot ws. niesłusznie skazanego na dożywocie Kraski

Prawdziwy morderca jest od niedawna na wolności. Nagły zwrot ws. niesłusznie skazanego na dożywocie Kraski Źródło: screen/Youtube.com/Onet News

Arkadiusz Kraska został skazany na dożywocie za morderstwo dwóch złodziei samochodów. Problem w tym, że mężczyzna nie popełnił tej zbrodni, a jeden z prawdziwych zabójców od kilkunastu dni jest na wolności.

Arkadiusz Kraska jest żywym dowodem na to, jak w dawnych latach zorganizowane grupy przestępcze skutecznie manipulowały organami ścigania. Nie da się ukryć, że mężczyzna nie należy do niewiniątek, ponieważ pracował jako ochroniarz w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, gdzie regularnie widywał policjantów, którzy później go zatrzymali w roli podejrzanego o branie udziału w strzelaninie na stacji benzynowej przy ulicy Kopernika.

Przebieg sprawy Kaski wskazywał, że mężczyzna wyjdzie na wolność, ponieważ sama prokuratura wnioskowała o jego uniewinnienie. Jednak na kilka dni przed rozprawą, prokurator zdecydował się wycofać z tego wniosku. Jednak teraz do sądu wpłynął koronny dowód, który stanowi prawdziwy przełom w tej sprawie.

Arkadiusz Kraska wyjdzie na wolność?

Chodzi dokładniej o nagranie z dnia strzelaniny, które pierwotnie nie zostało zabezpieczone jako dowód w tej sprawie. Cały film został zarejestrowany na kasecie VHS, a dzięki jego obróbce cyfrowej widać zarówno sylwetki morderców, których było dwóch, a nawet naboje, które przyniosły śmierć Marka Cisonia i Roberta Sajdaka. Jednak nie widać twarzy sprawców.

To jednak nie stanowi większego problemu, ponieważ nagranie wprost pokazuje, że miejsce całego zdarzenia było zupełnie inne, niż to opisywane przez świadków dwadzieścia lat temu. A skoro ich zeznania w tej kwestii nie pokrywają się z prawdą, to wskazanie Kraski podczas okazania, również nie powinno być brane pod uwagę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media: prawdziwy morderca kilkanaście dni temu wyszedł na wolność

Dziennikarskie śledztwo przeprowadzone przez dziennikarzy Onetu wskazuje na gigantyczne matactwa podczas trwania całego procesu. Wedle niego, świadkowie byli uczeni tego, co mieli mówić, a wszystko po to, aby Arkadiusz Kraska stał się kozłem ofiarnym w całej sprawie.

Co więcej, według dziennikarzy, jeden z prawdziwych morderców, spędził w więzieniu 32 lata, a kilkanaście dni temu wyszedł na wolność za kaucją. Kolejną sprawą, która wskazuje na to, że Kraska jest niewinny, jest fakt, że początkowy portret pamięciowy w żadnym stopniu nawet nie przypomina uznanego za winnego mężczyznę. Mimo to był on bez wahania wskazywany jako morderca podczas okazania.

Jednak odzyskana kaseta VHS z nagraniem z dnia zbrodni może pomóc w tym, że Kraska już niebawem wyjdzie na wolność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
      

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News