Wszystkie media poinformowały, że znany dziennikarz nie żyje. Właśnie pojawił się na konferencji!

Wszystkie media poinformowały, że znany dziennikarz nie żyje. Właśnie pojawił się na konferencji!

Dziś świat obiegła informacja, że znany dziennikarz, Arkadij Babczenko nie żyje. Wszyscy już zaczęli go opłakiwać, a on tym czasem... pojawił się na konferencji! Była to zorganizowana akcja wszystkich mediów.

Świat obiegła informacja, że dziennikarz Arkadij Babczenko został wczoraj zamordowany. Kiedy już wszyscy zaczęli opłakiwać mężczyznę, okazało się, że ten ma się dobrze i właśnie wziął udział w konferencji prasowej.

Arkadij Babczenko żyje! Akcja przeprowadzona perfekcyjnie

41-letni Arkadij Babczenko to rosyjski dziennikarz, który od ponad roku mieszka na Ukrainie. Wszystkie media poinformowały, że został postrzelony w wejściu do bloku, w którym mieszkał, w Kijowie. Mówiono, że krwawiącego znalazła go żona, która natychmiast wezwała pogotowie. Niestety – było już za późno i mężczyzna zmarł. Okazuje się teraz, że media przeprowadziły zmasowaną akcję, a dziennikarz - wcale nie umarł. Cały i zdrowy dziennikarz, pojawił się na konferencji prasowej w towarzystwie ukraińskich służb specjalnych. Poinformowano na niej, że z jego rzekomą śmiercią chodziło o "operację przygotowywaną od dwóch miesięcy". Rzekomy zgon dziennikarza był o tyle skandaliczny, że Arkadij Babczenko to znany krytyk Kremla i polityki Władimira Putina. Z tej przyczyny podejrzewano, oczywiście, zamach.  angażował się w różne aktywności związane z opozycją. Babczenko, między innymi, atakował Moskwę za działalność w Syrii i na Ukrainie. Z powodu pogróżek i obawy przed trafieniem do więzienia w lutym 2017 roku wyjechał z Rosji. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy właśnie poinformowała, że trzy miesiące temu odkryła spisek rosyjskich służb, które zamierzały zamordować Arkadija Babczenkę. To właśnie dlatego podano informację o jego śmierci. Akcję szykowano od dwóch miesięcy. Miała to być prowokacja, która miała na celu pojmanie potencjalnych zamachowców. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje znana aktorka. Syn opublikował jej zdjęcie tuż przed śmiercią
  2. Radio nie będzie już takie samo. Nie żyje najsłynniejszy polski radiowiec
  3. Dramat w policyjnej szkole w Szczytnie. Nie żyje młody policjant
  4. Odszkodowanie od Niemiec za II WŚ? To decyzja jednego człowieka
  5. Tomasz Komenda nie wytrzymał! Wskazał dziennikarza, który NISZCZYŁ go przez 18 lat
Źródło: rmf24.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News