Ariana Grande nie może się pozbierać. Piosenkarka przerywa karierę

Ariana Grande nie może się pozbierać. Piosenkarka przerywa karierę Źródło: fot. youtube.com/Jimmy Kimmel Live

Ariana Grande jest jedną z największych gwiazd muzycznych na świecie. Niestety jej fanów czeka teraz bardzo trudny okres, ponieważ piosenkarka na razie przerywa swoją karierę. Nikt nie wie, ile potrwa przerwa Ariany.

Ariana Grande przeszła ostatnio przez prawdziwy koszmar. Wszystko zaczęło się jeszcze w ubiegłym roku, gdy podczas jej koncertu doszło do zamachu terrorystycznego. Mężczyzna w samobójczym ataku zdetonował bombę, przez co śmierć poniosły 22 osoby, a 119 zostało rannych. Ten incydent bardzo mocno odbił się na psychice wokalistki, która cały czas zmaga się ze stresem pourazowym. Nie była to jednak ostatnia tragiczna chwila w życiu Ariany. Teraz musi się zmagać ze śmiercią swojego byłego partnera oraz hejtem internautów.

Ariana Grande przerywa karierę

Śmierć rapera Mac Millera wstrząsnęła dosłownie całym światem. Młody mężczyzna był niezwykle uzdolniony oraz miał fanów na całym świecie, którzy wprost marzyli o tym, aby usłyszeć go na żywo. Niestety muzyk już nigdy więcej nie zagra. Według doniesień przyczyną jego śmierci było przedawkowanie narkotyków. Ariana Grande spotykała się z raperem przez 2 lata. Ich związek ostatecznie zakończył się w maju tego roku. Po jego śmierci na Arianę wylała się prawdziwa fala hejtu, w której internauci zarzucali jej, że to właśnie ona doprowadziła do odejścia rapera. Wokalistka przytłoczona ilością i treścią wiadomości musiała zablokować komentarze na swoich mediach społecznościowych. Piosenkarka wciąż nie może pozbierać się po śmierci swojego byłego partnera, przez co zdecydowała się na dłuższą przerwę w swojej karierze. O wszystkim poinformował rzecznik Ariany, który potwierdził pogłoski o przerwaniu kariery przez piosenkarkę. - Biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich kilku lat, Ariana potrzebuje więcej czasu na wyleczenie i ukojenie. Będzie przebywała blisko swojego domu i spędzi ten czas z najbliższymi, a także pracując nad nową muzyką bez żadnego wyznaczonego terminu. [Ariana] dziękuje fanom za zrozumienie - mówią rzecznicy wokalistki. Nie da się ukryć, że jest to bardzo trudny czas dla Ariany, która musi teraz uporać się z aż dwoma tragicznymi wydarzeniami w swoim życiu. Nikt nie wie, ile potrwa przerwa wokalistki, a jej fani mają nadzieję, że już niebawem wróci do nas w pełni sił. Jednak patrząc na to, jak bardzo wstrząsnął nią atak w Manchesterze, to Ariana teraz zdecydowanie będzie potrzebowała długiej przerwy, jeżeli chce wrócić do formy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajemnica rodzinna Kingi Rusin ujrzała światło dzienne. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Justyna Żyła lansuje się na sprawie rozwodowej
  3. Co on ze sobą zrobił?! Mikołaj Roznerski już nie jest taki przystojny, fanki załamane
źródło: onet.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News