Aresztowany złodziej dostał kamieniem w głowę. "Rzut na miarę igrzysk olimpijskich" (video)

Aresztowany złodziej dostał kamieniem w głowę. "Rzut na miarę igrzysk olimpijskich" (video) Źródło: źródło: liveleak.com, wordpress.com

Samosąd to rzecz stara jak świat. Wściekli ludzie nie chcąc czekać na wyrok wymiaru sprawiedliwości sami wolą ukarać przestępcę. Niestety, ten kończy się niejednokrotnie tak, że winny kona w męczarniach ku uciesze ludu, który nie widzi w tym niczego złego.

Takie rozwiązania "prowizorycznej sprawiedliwości" znane są do dziś i do dziś się je praktykuje. Często przez zbytnią pochopność ludzi, winowajca nie ma nawet szansy się bronić przed sądem, bo od razu trafia do szpitala. Podobna sytuacja miała miejsce niedawno w Kolumbii.

W północnej prowincji kraju o dźwięcznej nazwie Magdalena udało się zatrzymać złodzieja. Mężczyzna dał się mocno we znaki lokalnej społeczności, która jego przestępstwa miała mu szczególnie za złe. Nie dziwne więc z jaką radością spotkał się fakt, że mężczyzna trafił w ręce policji.

Nie wszyscy jednak ze zgromadzonych, którzy przyglądali się zatrzymaniu, byli zadowoleni, że to sąd będzie karał złodzieja. Nieznana osoba postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość. Rzucony przez nią kamień dosięgnął złodzieja ledwie na ułamki sekund, zanim ten wsiadł do radiowozu.

Szokujące jest to, że celny rzut spotkał się nie tylko z aprobatą zgromadzonych wokoło ludzi, ale także internautów, zwłaszcza anglojęzycznych. Ci już komentują pełni entuzjazmu, że było to ciśnięcie kamieniem na miarę igrzysk olimpijskich. Inni zapraszają "miotacza" do gry w lidze futbolu amerykańskiego czy baseballu, a nawet wróżą mu karierę wśród kolumbijskiej ekipy olimpijskiej.

Niestety nie wiadomo, czy złodziej wyszedł cało po tym, jak oberwał w nieosłoniętą niczym głowę. Na video wyraźnie można dostrzec, że rzucony w Kolumbijczyka kamień wcale nie był mały. Ten po otrzymaniu potężnego uderzenia padł ścięty z nóg.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News