kebab marsz
Wiadomości Pikio - 12 Listopada 2015

Arabowie w stolicy zadowoleni. Rekordy sprzedaży kebabów po Marszu Niepodległości

Wczorajszy Marsz Niepodległości zgromadził ponad 45 000 uczestników. Gigantyczny tłum powędrował z Ronda Dmowskiego na Błonie w okolicy Stadionu Narodowego. Z Marszu zadowoleni są również Turcy i Arabowie, którzy zanotowali rekordy sprzedaży po pochodzie narodowców. 

W Marszu Niepodległości wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Wznoszono na nim m.in antyimigranckie oraz antyislamskie hasła takie jak: "Cała Polska krzyczy z nami, wypier*alać z brudasami" czy "A na drzewach zamiast liści będą wisieć islamiści". Sieć obiegł również transparent z hasłem "Wolimy kotleta od Mahometa". Pochód przeszedł bardzo spokojnie, nie licząc drobnych incydentów i naruszeń prawa w postaci użycia rac. Gdy Marsz się zakończył, kilkadziesiąt tysięcy osób rozeszło się po ulicach Warszawy. Nie odnotowano żadnych aktów agresji skierowanych przeciwko lokalom serwującym bliskowschodnią kuchnię, co zdarzało się po marszach antyimigranckich. Mało tego, właściciele tychże restauracji po Marszu odnotowali rekordy sprzedaży, a ich knajpy wypełnione były klientami w biało-czerwonych opaskach i odzieży z narodowymi symbolami. Najbardziej zadowoleni z Marszu Niepodległości byli arabscy i tureccy właściciele kebabów w okolicach Ronda Waszyngtona oraz na ulicy Francuskiej. Jeśli chodzi o bliskowschodnią kuchnię, oblegane były również lokale sieci Kebab King.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: newsweek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News