Apel wyborcy PO hitem sieci. Żąda wyjaśnień od Kopacz i Komorowskiego
Wiadomości Pikio - 21 Maja 2015

Apel wyborcy PO hitem sieci. Żąda wyjaśnień od Kopacz i Komorowskiego

Manifest wyborcy Platformy Obywatelskiej oraz Bronisława Komorowskiego obiega sieć. Jak twierdzi internauta, do wczoraj miał głosować na urzędującego prezydenta. Czemu się to zmieniło?

Internauta dotarł do fotografii, którą zrobiła sobie Jowita Kacik, suflerka prezydenta Komorowskiego, ze słynną Joanną spod krzyża. To właśnie ona wieszała się na krzyżu po katastrofie smoleńskiej i była jedną z osób, które najbardziej kompromitowały zebranych na Krakowskim Przedmieściu. Internauci wyśmiewali ją, a opinia przekładała się na wizerunek całego środowiska walczącego o krzyż pod Pałacem Prezydenckim. Zdjęcie, które opublikował sympatyk PO oraz Bronisława Komorowskiego sugeruje, że kobieta pozująca do zdjęcia z Jowitą Kacik była aktorką i została specjalnie wysłana pod krzyż, by zrobić show na Krakowskim Przedmieściu. Poniżej prezentujemy zdjęcie, o którym mowa oraz dalszą część apelu.jowita kacikmanifest1"Jako wyborca Platformy i prezydenta Komorowskiego żądam wyjaśnień!" - pisze internauta - Pani Kopacz i Panie Komorowski jak to się stało, że to "coś" nagle okazało się być podstawioną aktorzyną? Podstawioną PRZEZ WAS! I to nie teraz, tylko 4-5 lat temu. Czyli od 5 lat robicie ludziom wodę z mózgu? - dodaje. - Domagam się oficjalnych wyjaśnień panie Komorowski. Dlaczego wysłaliście to coś pod pałac, żeby robiła zamieszanie, grała nawiedzoną idiotkę i nastawiała normalnych ludzi przeciwko Kaczyńskiemu i całemu PiS-owi?manifest2Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News