Kontrowersyjny apel poznańskiego ZOO: „Otruj dziecko, uduś lub oddaj"

Kontrowersyjny apel poznańskiego ZOO: „Otruj dziecko, uduś lub oddaj" Źródło: fot. Wikipedia

Ci, którzy pierwsi przeczytali apel ZOO w Poznaniu, byli bardzo zaskoczeni. Nikt by się nie spodziewał, że pracownicy tak przyjaznego miejsca, w którym rodziny spędzają miłe popołudnia, napiszą coś takiego. "Otruj dziecko, uduś lub oddaj".

ZOO kojarzy się z miejscem, do którego rodzice z dziećmi mogą się udać po to, by mile spędzić wspólny czas. O dziwo w Poznaniu jego pracownicy zdecydowali się na zamieszczenie na Facebooku niecodziennego apelu, który bardzo mocno zaskoczył rodziców.

ZOO w Poznaniu: otruj dziecko

- Drogi rodzicu! Nie obarczaj nas kłopotem w postaci śmierci w zoo Twego niechcianego i niekochanego przez Ciebie dziecka, bo my nasze zwierzęta kochamy i o ich życie dbamy-a będą one musiały to życie stracić, gdy Twoja pociecha znajdzie się na wybiegu. Nie przychodź do zoo. Otruj dziecko, uduś lub oddaj, skoro chcesz je zamordować, ale nie zabijaj niewinnych zwierząt ! Ponieś pełną odpowiedzialność za swoje czyny - Ty i tylko Ty - taki apel napisany przez pracowników ogrodu zoologicznego pojawił się na Facebooku. Apel został opatrzony zdjęciem dorosłego z dzieckiem trzymanym na barana, którzy wspólnie spoglądają na wybieg dla zwierząt. Co skłoniło pracowników ogrodu zoologicznego do tak dramatycznego apelu? Najwyraźniej był to desperacki krok. Ponieważ post wywołał wiele kontrowersji, został usunięty z Facebooka, a na jego miejsce pojawił się nowy tekst. - Ilu akcji społecznych trzeba, ilu wolontariuszy musi ustawicznie czuwać, żeby czysta rodzicielska głupota nie skończyła się tragedią - i dla dziecka, i dla zwierząt? Brak wyobraźni, buta-bo to MOJE dziecko, JA decyduję i dam radę. Wystarczy jeden moment... Od dziś będziemy publikować foty rodziców, którzy za nic mają zarówno życie własnego dziecka, jak i zwierząt w zoo oraz łamią nasz regulamin. Pierwsze - nad barierą u tygrysa syberyjskiego – podkreślili pracownicy. Widać, że lata obserwowania nierozsądnych rodziców, zrodziły ogromne frustrację.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Robisz to dziecku na komunii? Możesz iść siedzieć na 5 lat
  2. Tragedia z młodości Jana Pawła II ujrzała światło dzienne. To odmieniło go na zawsze
  3. Żona boi się o życie Gawłowskiego. Obawia się, że go zabiją
Źródło: msn.com   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News