Apel do Polaków
Pixabay Niko_Shogol
Irmina Jach - 30 Września 2020

Apel do Polaków, którzy byli na urlopie. Służby potwierdzają, trwa walka z czasem

Apel opublikowany przez Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe jest skierowany do Polaków, którzy w ostatnich dniach byli na urlopie w Tatrach. Trwa drastyczna walka z czasem, sytuacja jest naprawdę poważna. Każda chwila może zaważyć o ludzkim życiu. Użytkownicy mediów społecznościowych są zszokowani.

Apel opublikowany przez TOPR jest informacją, której nie można przegapić. Służby wciąż poszukują turystki, która przed dziesięcioma dniami opuściła hotel w Zakopanem i od tej pory nie daje znaku życia. Osoby, które spędzały urlop w Tatrach, proszone są o dokładne przyjrzenie się zdjęciom robionym na szlakach.

Beata Szydło przekazała wiadomość o śmierciZ ostatniej chwili: śmierć nadeszła nagle, Beata Szydło pogrążyła się w smutku. Spływają kondolencjeCzytaj dalej

Apel do Polaków został opublikowany przez służby ratunkowe

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe poprosiło w mediach społecznościowych o pomoc w poszukiwaniach turystki, która zaginęła w niedzielę, 20 września bieżącego roku. 40-letnia Joanna Felczak z Warszawy opuściła Dom Wypoczynkowy "Słoneczna" w Zakopanem, zlokalizowany przy ulicy Karłowicza 4 i od tej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Po raz ostatni, w niedzielę, około godziny 8:00, była widziana właśnie w tym miejscu. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc w odnalezieniu krewnej. Sytuacja jest naprawdę poważna, kobieta choruje na depresję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Trwają poszukiwania Joanny Felczak. Z nagrań monitoringu wynika, że w niedzielę, 20 września, około godziny 11:30 wyszła ze schroniska Murowaniec i ruszyła w kierunku rozwidlenia szlaków Czarny Staw/Kasprowy Wierch/Kuźnice. Na zdjęciach widać panią Joannę w momencie wyjścia ze schroniska oraz zdjęcie poglądowe z sierpnia 2020. Prosimy o prześledzenie swoich zdjęć z tego dnia. Może ktoś znajdzie na nich zaginioną. Dzięki takim informacjom moglibyśmy zawęzić rejon poszukiwań - napisano na stronie Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzisiaj grzeje:

1. Niewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówili

2. Posiadasz mieszkanie własnościowe? Niedługo mogą zapukać do twoich drzwi, kary są ogromne

3. Dorota Gardias w szpitalu. Przygnębiające, nieoficjalne informacje

W chwili zaginięcia Joanna Felczak była ubrana w w ciemną dresową bluzę oraz materiałowe spodnie. a około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy oraz włosy koloru blond. Wiadomo, że opuściła pensjonat, w którym mieszkała. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych TOPR kobieta ma na sobie czarne legginsy, ciemne buty, granatową, sportową koszulkę i niebieską bluzę przewiązaną w pasie. W dniu, w którym była widziana, miała ze sobą także błękitny plecak. Osoby, które zauważą ją na swoich wakacyjnych zdjęciach, proszone są o kontakt telefoniczny z centralą TOPR pod numerem telefonu: 18 206 34 44.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? "Rozjadę ją w sądzie jak żabę"
  2. Dramatyczne statystyki Krzysztofa Piątka. Prawie same zera
  3. Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia
  4. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  5. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  6. Uwielbiasz pierogi z grzybami? 2 przełomowe triki sprawią, że ciasto nigdy się nie rozpadnie

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News