pilny apel ozdrowieńcy
Unsplash Tai's Captures
Joanna Szwalikowska - 9 Października 2020

Natychmiastowa pomoc jest na wagę złota. Pilny apel do wszystkich ozdrowieńców

Pilny apel do Polaków. Potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Skierowany jest głównie do wszystkich osób, które przeszły zakażenie koronawirusem i wyzdrowiały. Ich zaangażowanie jest kluczowe w walce z pandemią.

W mediach społecznościowych pojawił się pilny apel skierowany do wszystkich ozdrowieńców. Natychmiastowa pomoc jest na wagę złota. Szybkie działanie ma kluczowe znaczenie. W ten sposób możemy pozytywnie przyczynić się do walki z koronawirusem.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Pilny apel do ozdrowieńców. Potrzebna jest pilna pomoc

- Pokonałeś COVID-19? Przeszedłeś zakażenie bezobjawowo ? Oddaj osocze i pomóż wyzdrowieć innym !
Twoje osocze zawiera przeciwciała, które mogą wspomagać leczenie chorych na COVID-19 z ciężkimi, zagrażającymi życiu objawami zakażenia. Zadzwoń do najbliższego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i umów się na wizytę - czytamy w komunikacie opublikowanym na profilu Twoja krew, moje życie na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Jeśli jesteśmy osobą, która w bezobjawowy sposób przeszłą zakażenie koronawirusem, możemy pomóc w walce z pandemią. Poprzez oddanie osocza, pozwalamy wyzdrowieć innym osobom i pozytywnie przyczyniamy się do tej trudnej walki. TO bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które przechodzą zakażenie z objawami na tyle ciężkimi, że poważnie zagrażają ich zdrowiu, a nawet życiu. Wystarczy jeden telefon, by umówić się na wizytę.

Sytuacja epidemiologiczna w kraju jest bardzo poważna. W związku z kolejnymi rekordami odnotowywanych zakażeń, rząd podjął działania w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa. Minister zdrowia Adam Niedzielski wydał bardzo ważną decyzję. Dzięki niej pojawi się pomoc dla Oddziałów Intensywnej Terapii, które bardzo odczuwają obecnie skutki epidemii.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Uczniowie natychmiast wracają do domów, poinformowano o nauczaniu zdalnym. Pilna wiadomość ze szkoły podstawowej

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

Podczas piątkowej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego pojawiły się informacje na temat kolejnych działań rządu związanych ze strategią walki z wirusem w okresie jesiennym. Wczoraj cała Polska, z wyłączeniem stref czerwonych, trafiła do strefy żółtej. Dzisiaj Polacy otrzymują bardzo ważny SMS. Wszyscy powinni się z nim zapoznać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz nie będzie mógł dostarczyć emerytury w żółtej i czerwonej strefie? Jest stanowisko prezes ZUS
  2. Kibice skoków narciarskich są wściekli. Najnowsze doniesienia ws. konkursu w Zakopanem wprawiają w osłupienie
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Gotowała uwielbiane uszka do barszczu. Gdy jej mama zobaczyła białą pianę, kazała natychmiast wszystko wyrzucić, powód poraża

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News