Apel premiera Morawieckiego
pikio.pl
Weronika Wasiak - 4 Listopada 2020

Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość

Pilny apel premiera Morawieckiego do Polaków. Niektórych może od szczerze rozsierdzić.

Ważny apel wystosował w środę premier Mateusz Morawiecki, stanowczo zwracają się do Polaków. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał, nie wszyscy będą zadowoleni.

Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychPilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychCzytaj dalej

Pilny apel premiera

W środę o godzinie 20:00 rozpoczęła się facebookowa transmisja na żywo z udziałem Mateusza Morawieckiego, w czasie której, jak zapowiedział, na bieżąco odpowiada na nurtujące internautów pytania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Zapytania użytkowników w głównej mierze dotyczyły kolejnych planów rządu w ramach walki z epidemią koronawirusa. Po ostatnich wydarzeniach nie zabrakło też uszczypliwych komentarzy.

W najmniej spodziewanym momencie premier Morawiecki zwrócił się do odbiorców z ważnym komunikatem, dotyczącym trwających od ponad tygodniach protestów. Strajk Kobiet rozpoczął się 22 października i od tego momentu emocje tysięcy Polaków nie opadły.

Prawdziwa eskalacja nastąpiła w miniony piątek, gdy do Warszawy przyjechali mieszkańcy również regionów, a w samym centrum stolicy zgromadziło się kilkaset tysięcy aktywistów, co w dobie epidemii jest dalece wykraczający po za panujące obostrzenia zgromadzeniem.

Obserwując ostatnie wydarzenia premier postanowił zaapelować do protestujących, by w trosce o zdrowie swoje i innych zaprzestali manifestacji na ulicach miast, a w zamian za to "przenieśli się do intenertu".

- Mam gorącą prośbę do wszystkich, którzy się nie zgadzają, którzy chcą wykrzyczeć swoją złość - protestujcie w internecie. Ocalicie dzięki temu życie ludzi. [...] powstrzymajmy się od tego - mówił w transmisji na żywo premier Morawiecki.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz

2. Uwaga, co z Bożym Narodzeniem? Rzecznik rzadu zabrał głos ws. obostrzeń na święta

3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

Jego słowa momentalnie wzburzyły internautów, a niektórzy z nich od razu dali upust emocji w komentarzach. Wielu osobom nie spodobał się bowiem pomysł "protestowania w sieci", co według nich, jest tylko próbą do zwalczenia manifestacji, a nie epidemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pracownik zoo ukradł z wybiegu pingwiny. Próbował je sprzedać, popełnił głupi błąd
  2. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  3. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej
  4. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  5. Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych
  6. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  7. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News