Antyszczepionkowcy od dłuższego czasu próbują z zaskakującą skutecznością przekonywać Polaków, że decyzja o zaszczepieniu swego dziecka jest dla niego niezwykle szkodliwa. Niestety w jednym z krajowych szpitali zmarło kolejne dziecko, którego rodzice chcieli je leczyć… witaminą C. Do sprawy w szokujący sposób odniósł się już oczywiście Jerzy Zięba.

Antyszczepionkowcy oskarżani są przez ogromną część opinii publicznej o doprowadzenie do śmierci 14-miesięcznej dziewczynki, która nieprzytomna trafiła 20 października do szpitala w Poznaniu. Lekarze podejrzewali u niej posocznicę, jednak ostatecznie okazało się, że zaraziła się pneumokokami. Rodzice nie zaszczepili jej bowiem, twierdząc, że specjaliści nie są kompetentni, a dziecko powinno być leczone jedynie witaminą C.

Antyszczepionkowcy doprowadzili do kolejnego zgonu? Nie żyje 14-miesięczna dziewczynka

– Od 2017 r. szczepienie to jest obowiązkowe w kalendarzu szczepień. Myślimy, że gdyby było zaszczepione, to prawdopodobnie zakażenie nie rozwinęłoby się – powiedziała w rozmowie z dziennikarzem telewizji Polsat profesor Magdalena Figlerowicz, pracująca dla poznańskiego szpitala.

Szokująca historia śmierci malutkiej dziewczynki zbulwersowała polską opinię publiczną, która zastanawia się, ile dzieci musi jeszcze umrzeć, aby rodzice zaczęli szczepić swe dzieci. Jerzy Zięba, podający się za certyfikowanego hipnoterapeutę, skomentował krytykę internautów wobec atyszczepionkowców w bardzo ostry sposób w poście na Facebooku. Nie oszczędził także lekarzy, którzy jego zdaniem przegapili u 14-miesięcznego dziecka… sepsę. Kiedy oficjalnie ogłoszono przyczynę śmierci malucha, mężczyzna usunął swój głośny wpis.

Jerzy Zięba rzuca kolejne, ostre oskarżenia. Zajmie się nim prokuratura?

– Przed chwilą właśnie dowiedziałem się, że następne maleńkie dziecko zmarło w polskim szpitalu z powodu sepsy. Lekarze mieli askorbinian sodu. Niestety nie zgodzili się podać dziecku w agonii, dziecku UMIERAJĄCEMU! Natomiast ochoczo zgodzili się na odłączenie wszystkich urządzeń podtrzymujących życie tego dziecka i po kilku minutach dziecko zmarło – napisał Jerzy Zięba na portalu społecznościowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze objawy choroby Przybylskiej były niegroźne. Tak możesz się przed nią uchronić

– Kiedy mówię, że to są bezlitosne sk…yny, dla których miejscem pobytu jest więzienie, wtedy oskarża się mnie, że ubliżam lekarzom. Nie chcę im ubliżać, natomiast najchętniej odrąbałbym im te durne, lekarskie łby, zawierające bezużyteczną substancję, jaką są ich gówniane, bezlitosne „lekarskie” mózgi z licencją na zabijanie zgodnie z procedurami – dodał także pseudomedyk.

Warto zaznaczyć, że lekarze zdecydowali się już zawiadomić o internetowych poczynaniach Zięby prokuraturę. Wkrótce sprawą zajmą się więc służby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Polska tylko dla katolików!”. Kolejna oburzająca publikacja księdza
  2. Czy pies ma poczucie winy? Mit czy prawda? Odpowiadamy
  3. Makabryczny wypadek legendy polskiego sportu! Oczy wisiały na sznurkach, zmiażdżony rdzeń kręgosłup
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Okropne informacje z ostatniej chwili. Chodzi o Katarzynę Dowbor

Czy uważasz, że powinno się szczepić dzieci?

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOmamadu.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.