Głosowanie w sprawie skierowania projektu „Ratujmy Kobiety” do prac komisji wywołało eksplozję po stronie opozycji. Przeciwnicy Prawa i Sprawiedliwości wpadli w prawdziwy szał i linczują w sieci młodą posłankę PO, która lansowała się na Czarnym Proteście, a zdradziła wyborców. To koniec jej politycznej kariery. 

Zdrada

Posłanka Kinga Gajewska z PO lansowała się na Czarnym Proteście fotografując się z kartką oraz udając, że całą siłą wspiera kobiety sprzeciwiające się zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Okazało się jednak, że były to jedynie puste frazesy, a posłanka Kinga Gajewska zawiodła wyborców.

Gdy przyszło do głosowania nad skierowaniem projektu Ratujmy Kobiety do prac komisji, Kinga Gajewska z PO nie zdecydowała się na przyjście na salę obrad. Finał był taki, że zabrakło 8 głosów, a nawet Jarosław Kaczyński i Krystyna Pawłowicz sprzeciwili się odrzuceniu projektu.

Zobacz także: To nie ciąża ani tłuszcz. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli w brzuchu kobiety

Lincz Gajewskiej

Aż 30 posłów Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej znalazło inne zajęcia niż głosowanie nad projektem Ratujmy Kobiety. Przeciwnicy Prawa i Sprawiedliwości wpadli w prawdziwy szał i nie rozumieją jak wybrani przez nich posłowie mogli zachować się w ten sposób. Wygrało lenistwo oraz tchórzostwo.

Wielu posłów zostało ostrzelanych przez zwolenników opozycji, ale Kindze Gajewskiej obrywa się najbardziej. W końcu to ona lansowała się na Czarnym Proteście. Teraz wyborcy wyzywają ją od najgorszych i wyładowują na niej frustrację. Nie da się ukryć, że Gajewska jest największą z przegranych posłanek PO. Wiele wskazuje na to, że feralne głosowanie nad projektem Ratujmy Kobiety będzie gwoździem do politycznej trumny młodej posłanki.

Kinga Gajewska jest najprawdopodobniej załamana obrotem spraw i falą krytyki skierowaną w jej stronę. Trudno jednak wyobrażać sobie, że skompromitowanej posłance uda się odbudować zaufanie wyborców. Tysiące kobiet poczuło się oszukanych i obrażonych lenistwem oraz arogancją Gajewskiej.

Zobacz także: Służby dorwały żonę prezydenta! „Za słowa o Strajku Kobiet”

Czarny Protest
fot. Twitter/Kinga Gajewska

Jakie wykształcenie ma Petru? Zaskakujące! 10 interesujących faktów z jego życia


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również