Zażyła popularny lek na receptę. Jej ciało zaczęło się PALIĆ!

Zażyła popularny lek na receptę. Jej ciało zaczęło się PALIĆ! Źródło: fot. pixabay.com

Antybiotyk dla wielu chorych jest wręcz wybawieniem. Oczywiście każdy lek ma jakieś działania uboczne, jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że po zażyciu antybiotyku z ciałem ludzkim mogą dziać się tak koszmarne rzeczy.

Antybiotyk przy wielu schorzeniach jest prawdziwym remedium, jednak jak zawsze trzeba zwracać uwagę, czy nasz organizm nie reaguje w jakiś dziwny sposób na podane lekarstwo. Niestety niektóre reakcje niepożądane przyjmują naprawdę koszmarny i przerażający wygląd. Przekonała się o tym na własnej skórze mieszkająca we Francji młoda dziewczyna imieniem Camille Lagier z Awinionu. 29-latka zachorowała na anginę w 2017 roku, już wcześniej zażywała antybiotyki na bazie penicyliny i nic złego się nie działo. Jednak w tamtym dniu jej życie zmieniło się całkowicie i to niestety na gorsze.

rafon

Antybiotyk okaleczył ją do końca życia

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że można być uczulonym na lekarstwa. Jednak taka alergia może objawiać się bardzo różnymi objawami. Najczęściej uczulenie kojarzy się nam z rumieniem na skórze, opuchlizną i potwornym swędzeniem oczu. Jednak są to dosyć lekkie objawy. W niektórych przypadkach może nawet do wstrząsu anafilaktycznego, który stanowi autentyczne zagrożenie dla życia. Jednak w tym przypadku mówimy o znacznie potworniejszym przypadku. Kiedy Camille zażyła przypisany jej przez lekarza antybiotyk, zauważyła, że z jej ciałem dzieje się coś złego. Odczuwała straszne pieczenie oczu, a na skórze pojawiły się czerwone plamy, które z każdą chwilą starały się coraz większe. Jej rodzice zaniepokojeni stanem córki postanowili zabrać ją do szpitala. Już niedługo po tym na jej ciele zaczęły się pojawiać oparzenia drugiego stopnia i bąble.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Oparzenia nie pojawiły się jedynie na jej skórze, a nawet w jej ustach, czy też na narządach płciowych. Lekarze bardzo szybko zdiagnozowali u niej bardzo rzadką reakcję alergiczną o nazwie toksyczna narkoliza naskórka. Dziewczyna dosłownie płonęła żywcem, mimo że wokół nie było żadnych płomieni. Niestety lekarze byli bezradni i jedyne co mogli zrobić to na całe ciało Camille założyć opatrunki oraz podać jej morfinę, która zmniejszyła jej niewyobrażalne cierpienie. Koszmar dziewczyny trwał kilka dni, a opatrunki były wymieniane dwa razy dziennie. W końcu, gdy jej ciało przestało płonąć, okazało się, że 90% jej ciała pokrywają czarne strupy. Po tym całym incydencie na skórze dziewczyny pozostały blizny, które nie znikną już do końca jej życia. Niestety przez to Camille bardzo podupadła na pewności siebie, a jej związek zaczął chylić się ku upadkowi. Na szczęście jej chłopak pokazał, że kocha ją bez względu na to, czy ma blizny, czy nie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarny gwiazdor TVN zmarł w tym roku. Media nazywały jego fanów „sektą”
  2. Żywcem odrąbali jej rękę. Martyna Wojciechowska nie mogła patrzeć na tę masakrę
  3. Chylińska nigdy nie mówi o swoim mężu. Właśnie ujawniono dlaczego
  4. Rasy psów dla seniora. Brak sił i starość nie eliminują posiadania psa
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News