Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Antoni Szarmach

Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Antoni Szarmach Źródło: _Alicja_ Pixabay.com

Niestety zmarł dziś Antoni Szaramch. Niezwykle smutna informacja obiegła media i sprawiła, że wielu osobom, które znały postać tego niesamowitego człowieka łza zakręciła się oku. Życie ludzkie nie jest trwałe, lecz z niektórymi stratami trudniej się pogodzić, szczególnie jeśli odchodzą tak niesamowicie aktywne i pełne entuzjazmu osoby.

Antoni Szarmach niestety nie żyje. Jego odejście wywołało szok u ludzi, którzy mieli okazję spotkać go na swojej drodze. Rady oraz niezwykła społeczna aktywność zmieniły wiele żyć i niezmiennie inspirowały do stawania się codziennie lepszą wersją siebie.

Odszedł Antoni Szarmach, człowiek orkiestra 

Antoni Szarmach we wspomnieniach pozostanie postacią o wielkim sercu i niezwykłej radości życia. Portal Informacje Kołobrzeg podaje, że nie było dla niego rzeczy niemożliwych i potrafił pokonać każdy pojawiający się na drodze problem. Jego postawa była inspiracją dla wielu ludzi i to jakim autorytetem był dla mieszkańców Kołobrzegu jest wręcz niewyobrażalne. Odejście mężczyzny na pewno sprawi, że miasto już nigdy nie będzie wyglądać tak samo, bez jego uśmiechu i pasji do zmieniania świata na lepsze trudno Kołobrzeg zmieni się nie do poznania. Zajmował się wieloma projektami i chętnie angażował się w prace społeczne, lista jego działań jest naprawdę imponująca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Trudno znaleźć drugiego takiego człowieka

Antoni Szarmach od lat był czynnym wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, lecz najbardziej kochał angażować się w inicjatywy lokalne i to właśnie swoim sąsiadom z Kołobrzegu dawał całego siebie. Zmarły był nie tylko nauczycielem i pedagogiem z pasji, uwielbiał przebywać w towarzystwie dzieci i młodzieży przekazując im swoje doświadczenia. Wspomagał także lokalnych seniorów, a w Telewizji Kablowej Kołobrzeg prowadził autorski program "Drzewa pana Antoniego". Nie podano przyczyny śmierci mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Niemiecka prokuratura twierdzi, że Madeleine nie żyje. Rodzice dziewczynki przerwali milczenie

Chociaż Antoni Szarmach angażował się w życie społeczne i kulturalne Kołobrzegu, to jego pasją była również ochrona przyrody. Z wielkim entuzjazmem poszukiwał najstarszych drzew i dbał, aby nie zostały ścięte z byle powodu. Z racji spędzenia całego życia w ukochanym Kołobrzegu bardzo bliska była mu także woda, był aktywny działacze Ligi Morskiej i Rzecznej. Tragiczne informacje na temat jego śmierci, które obiegły Polskę są wyjątkowo druzgocące. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Więźniowie mają jedzenie za darmo, a dzieciom w żłobkach właśnie podniesiono opłaty za wyżywienie. Bardzo smutne
  2. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  3. Policja nie pozostawia złudzeń. Będą kary nawet do 30 tysięcy złotych za czynność, którą Polacy masowo robią codziennie
  4. Burze i ulewy zbierają koszmarne żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna, zalany szpital z chorymi na koronawirusa
  5. Ostrzeżenie GIS. Salmonella w popularnym produkcie, nie wolno go spożywać
  6. Matka zainstalowała kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, natychmiast zadzwoniła na policję

Źródło: Informacje Kołobrzeg

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News