Przyjaciel Macierewicza oskarżony o pedofilię! Wstrząsająca prawda wyszła na jaw

Przyjaciel Macierewicza oskarżony o pedofilię! Wstrząsająca prawda wyszła na jaw

Antoni Macierewicz wciąż potrafi zszokować. Teraz na jaw wyszło, że bliski przyjaciel byłego szefa MON jest oskarżony o pedofilię.

Antoni Macierewicz objął swoim patronatem konferencję „Obecne i przyszłe wyzwania w zakresie bezpieczeństwa. Finanse, energia, polityka” w ramach Międzynarodowego Forum Bezpieczeństwa. Jednym z gości zaproszonych przez byłego szefa MON był kardynał Theodore E. McCarrick, który został oskarżony o pedofilie.

Antoni Macierewicz zaprosił księdza oskarżonego o pedofilię

Macierewicz już niejednokrotnie współpracował z kardynałem Theodorem E. McCarrickiem. Jeszcze za czasów, gdy polityk był ministrem gościł go w Polsce, jak i sam był zapraszany przez duchownego do USA. Duchowny został oskarżony w czerwcu 2018 r. o molestowanie seksualne osób nieletnich, podczas gdy był kapłanem diecezji nowojorskiej. Jednak oskarżenia w jego stronę były już kierowane znacznie wcześniej. Doszło nawet do tego, że Benedykt XVI nałożył na kardynała karę, zgodnie z którą miał opuścić seminarium, w którym mieszkał i zakaz publicznego odprawiania mszy. Według Washington Post duchowny molestował przynajmniej dwóch nieletnich chłopców. Mimo tak przytłaczających oskarżeń Antoni Macierewicz przyjmował z otwartymi rękami swojego znajomego zza oceanu. Już na Twitterze były prezes MON chwalił się obecnością duchownego podczas konferencji, na którą oczywiście przybył i występował na niej.

Dziennikarze osaczyli Macierewicza i spytali o zaprzyjaźnionego księdza. Jego reakcja mówi wszystko

Dziennikarze polskich mediów zadzwonili do Antoniego Macierewicza i zapytali go o przyjaźń z księdzem oskarżonym o pedofilię oraz o łączące ich stosunki. Były szef MON zareagował bardzo nerwowo i... rzucił słuchawką. Wielu internautów oburzonych jest zachowaniem Macierewicza, który zaprosił do naszego kraju jako gościa przyjętego z honorami duchownego oskarżonego o pedofilę. W internecie są dostępne wspólne zdjęcia Macierewicza, duchownego i Piotra Naimskiego, który pochwalił się nimi na swoich mediach społecznościowych. Co więcej, można znaleźć masę komentarzy, które krytykują byłego szefa MON i jego bliskiego gościa. - Tonący i brzytwy się chwyta. Aby nie zniknąć z życia medialnego to nie zaszkodzi i do pedofili przystać. Co za obłudny i bez wstydu i honoru, stary dziadyga - pisze jeden z Internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z Kaczyńskim znowu źle?! Prezes zniknął, wysłał tylko list
  2. Burda podczas wizyty Dudy i Morawieckiego! Tłum zaczął ich wyzywać
  3. Wałęsa „poda rękę” Morawieckiemu. Ale najpierw go ośmieszył
źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News