Urodziny Macierewicza zrujnowane! Próbowali przeprowadzić szturm

Urodziny Macierewicza zrujnowane! Próbowali przeprowadzić szturm Źródło:

Antoni Macierewicz obchodzi właśnie swoje 70. urodziny na wydarzeniu organizowanym przez środowisko "Gazety Polskiej". Co zaskakujące, uroczystość nie przebiegła jednak spokojnie. Do klubu Palladium, gdzie przebywa polityk, chcieli się bowiem wedrzeć zamaskowani obywatele.

Macierewicz pozostaje niezmiennie jedną z najbardziej kontrowersyjnych twarzy obozu władzy. Najgłośniej zrobiło się o nim ze względu na rzekome powiązanie z rosyjskimi służbami specjalnymi, o których w swej książce napisał jako pierwszy Tomasz Piątek.

Co robi Antoni Macierewicz?

Jeszcze większe emocje wzbudziła więc dymisja polityka i jego odejście ze stanowiska ministra obrony narodowej. Macierewicz zajął się wtedy jedynie koordynacją pracy tzw. podkomisji smoleńskiej, znacznie oddalając się od Jarosława Kaczyńskiego, w którego łaski miał w ostatnim czasie powrócić. Uroczyste spotkanie z okazji urodzin Macierewicza, które zorganizowała "Gazeta Polska", nie przebiegło jednak bez kontrowersji. Pod Palladium pojawili się bowiem przedstawiciele Obywateli RP w maskach z twarzą Władimira Putina oraz kwiatami w kolorach rosyjskiej flagi.

70. urodziny Antoniego Macierewicza

W internecie pojawiło się już nagranie z tego zdarzenia. Osoby wyrażające swój sprzeciw wobec byłego szefa Ministerstwa Obrony Narodowej próbowały nawet dostać się do klubu, jednak ochrona poinformowała je, że jest on obecnie "zarezerwowany" i zabroniła wejścia. Wiadomo już także, że na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji. Czas pokaże, jak osobliwy "happening" zdecyduje się skomentować sam Macierewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono największy przekręt rządu PiS! Wyborcy im tego nie darują

ZOBACZ TAKŻE: Minister PiS wypowiedziała wojnę nastolatce! Poniosła sromotną klęskę

ZOBACZ TAKŻE: Rydzyk szokuje i ujawnia! Straszna choroba niszczy Kaczyńskiego

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterowie! Polscy ratownicy zrobili coś niesamowitego dla rannego psa

Antoni Macierewicz Fot. YouTube/Ministerstwo Obrony Narodowej Antoni Macierewicz Fot. Flickr/Secretary of Defense Antoni Macierewicz Fot. Flickr
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News