Antoni Macierewicz znowu wraca do łask Jarosława Kaczyńskiego. Teraz były szef MON otrzymał od prezesa PiS specjalną misję do wykonania. Czyżby był to wielki powrót Macierewicza?

Jeszcze nie tak dawno wszyscy mówili o tym, że nastąpił koniec Antoniego Macierewicza. Najpierw polityk stracił swoje stanowisko jako szefa MON. Potem raport jego komisji ds. katastrofy smoleńskiej nie został wyemitowany w telewizji. W takiej sytuacji wniosek sam się nasuwał. Jednak teraz spełniają się słowa Kaczyńskiego, które mogliśmy usłyszeć podczas hucznie obchodzonych urodzin Macierewicza w jednym z warszawskich klubów.

Antoni Macierewicz otrzymał specjalną misję od Kaczyńskiego

Tygodnik Wprost informuje o najnowszym zadaniu, jakie dostał Antoni Macierewicz. Były szef MON ma teraz przeprowadzić całościową ocenę stanu polskiej armii. Według tygodnika powrót Macierewicza rozpoczął się, gdy polityk zaczął regularnie odwiedzać Kaczyńskiego w jego domu na Żoliborzu. Już wtedy spekulowano, że omawiany jest plan dalszej kariery Macierewicza. Jednak większość mówiła o odejściu Antoniego z polskiej polityki.

Potem były przytaczane już wcześniej urodziny, na których Kaczyński powiedział.

– Antoni jeszcze bardzo wiele dla Polski zdziała – mówił Jarosław Kaczyński.

Wszystko wskazuje, że tak się właśnie stanie. Jednak pytanie brzmi czy co się stanie z Macierewiczem, gdy już ukończy powierzone mu zadanie?

Jakie wykształcenie ma Antoni Macierewicz?

Macierewicz studia historyczne rozpoczął w 1966 roku w Instytucie Historycznym na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył je 29 czerwca 1971 obroną pracy magisterskiej pod tytułem Hierarchia władzy a struktura własności ziemskiej w Tawantinsuyu w pierwszej połowie XVI w. Nie udało mu się uzyskać tytułu doktorskiego z uwagi na odmowę zatwierdzenia jego kandydatury przez radę naukową.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. B. polski premier doprowadził żonę do inwalidztwa?! Zostawił ją bez grosza, kobieta ujawnia
  2. Marzenie umiera. Sen Kaczyńskiego odchodzi na naszych oczach
  3. Wyciekła tajna instrukcja z MSWiA. Oto, co policja zrobi demonstrującym

Macierewicz obchodzi 70. urodziny. Oto najlepsze MEMY z jego udziałem!


Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów polityka

źródło: interia.pl