Antoni Macierewicz publicznie poniżony! PiS przyklaskuje, wyborcy nie wierzą
Malwina Kossela - 24 Czerwca 2018

Antoni Macierewicz publicznie poniżony! PiS przyklaskuje, wyborcy nie wierzą

Antoni Macierewicz został publicznie poniżony i to w najgorszy możliwy sposób. PiS przyklaskuje, a wyborcy nie wierzą w to, co widzą. Nic dziwnego, mimo wszystko w polityce aż takie upokorzenia nie zdarzają się zbyt często. 

Antoni Macierewicz jest postacią bardzo kontrowersyjną i wzbudzającą różne emocje. Jakiś czas temu padł ofiarą bardzo poniżającego ataku. Tuż po nim został ponownie poniżony. Poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Suski nazwał Antoniego Macierewicza: "patologicznym kłamcą". Takich słów politycy nie powinni używać. Dlatego właśnie sprawa trafiła do sejmowej komisji etyki. Co jednak najgorsze, to w tym właśnie momencie Antoni Macierewicz został poniżony ponownie!

Antoni Macierewicz podwójnie poniżony

Sejmowa komisja etyki uznała... że nie ma niczego obraźliwego w nazywaniu byłego ministra obrony narodowej w ten sposób. Trudno sobie wyobrazić, jak w tym momencie musi się czuć Macierewicz. Internet nie milknie. - Czy nazwanie Antoniego Macierewicza patologicznym kłamcą jest obelżywe? Według Michała Jacha (PiS), jest, dlatego skierował wniosek do Komisji Etyki, aby mnie ukarała. Komisja jednak nie przyznała posłowi Jachowi racji - napisał na swoim Twitterze poseł Paweł Suski, który dodatkowo cieszy się, że nie został ukarany. Internauci nie milkną, piszą również rzeczy mocno obraźliwe. "Według mnie to komplement. Gdybym ja go odpowiednio nazwał było by na TT...pi pi pi pi...", "Od kiedy mówienie prawdy jest obelżywe?" - brzmią niektóre z komentarzy.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Polsatu chciałby o tym zapomnieć. W szale alkoholowym groził policji i sąsiadom. „Stara k*rwo, śpij”
  2. Edyta Herbuś naprawdę to zrobiła. Widzowie na długo zapamiętają to show
  3. Skandal z gwiazdą Disco Polo! Widownia przecierała oczy
  4. Syn Wałęsy ostro o ojcu w programie NA ŻYWO. Dziennikarkę zatkało
  5. Znienawidzona gwiazda TVN przerwała milczenie. Czuje się pokrzywdzona
jk_urodzinki100 lat, panie prezesie! 69 najlepszych MEMÓW na 69. urodziny Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej
dudadance_wstepTo trzeba zobaczyć! Przezabawny taniec Dudy podbija Internet [MEMY]Czytaj dalej
Źródło: polityczek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News