Z dala od władzy rośnie w siłę. Macierewicz szykuje się na wielki powrót

Z dala od władzy rośnie w siłę. Macierewicz szykuje się na wielki powrót Źródło: screen youtube.com/Portal wPolityce

Antoni Macierewicz już od dłuższego czasu nie jest obecny na głównej scenie politycznej w naszym kraju. Nie oznacza to jednak, że siedzi z założonymi rękami i nic nie robi. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ były szef MON coraz bardziej rośnie w siłę.

Antoni Macierewicz bez wątpienia zostanie na bardzo długo zapamiętany przez Polaków. Jego upór przy próbach dotarcia do prawdziwej przyczyny katastrofy smoleńskiej przez wielu nazywany jest wręcz obsesją. Nie da się ukryć, że początkowo jego działania przypominały trochę błądzenie we mgle, ponieważ co rusz byliśmy informowani o kolejnych teoriach. Jednak teraz były szef MON rośnie w siłę przed wielkim powrotem na pierwsze strony gazet.

Antoni Macierewicz nie odpuszcza

Wiele osób wróżyło koniec kariery Macierewicza. Jednak polityk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Teraz poseł skupia się na spotkaniach ze zwolennikami swojej partii oraz członkami Klubu Gazety Polskiej. Macierewicz pojawia się głównie w mniejszych miejscowościach, gdzie na spotkania z nim przychodzą zarówno zwykli mieszkańcy, jak i przedstawiciele miejscowych władz. Polityk na scenie czuje się pewnie, wie doskonale po co tam stoi i jaki cel chce osiągnąć. Wszyscy słuchają go z zapartym tchem. Oczywiście podczas wystąpienia nie brakuje pochwał skierowanych do aktualnego rządu, który sprawił, że Polska nareszcie zaczęła rosnąć w siłę i stawać na równe nogi. Jednocześnie uwalniając się spod jarzma zagranicznych wpływów zarówno rosyjskich, jak i niemieckich. Antoni Macierewicz jednocześnie ostrzega przed szerzącą się propagandą przeciwników PiS.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Znalazło się również trochę czasu na pytania, a temat katastrofy smoleńskiej jest jednym z najbardziej oczekiwanych tematów. Nie da się ukryć, że Macierewicz doskonale wie, co chcą usłyszeć zwolennicy jego ugrupowania. Skutecznie buduje swoją pozycję wśród elektoratu, szykując się na wielki powrót. Największe szanse ma poprzez swoją komisję badającą przyczyny katastrofy smoleńskiej, na której wyniki wiele osób cały czas czeka. Macierewicz ma również nadzieję na kolejne zwycięstwo PiS podczas wyborów, które może być dla niego kolejną szansą, aby wbić się ponownie w główny nurt polityczny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński nie będzie miał wyboru? Podzieli się władzą z opozycją
  2. Policja ściga poseł Scheuring-Wielgus. Chcą postawić jej zarzuty
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News