Antoni Macierewicz
Fot. Flickr/Piotr Drabik
Wiadomości Pikio - 25 Czerwca 2018

Odtajniono teczki! Macierewicz nagle wparował do IPN

Antoni Macierewicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci krajowej polityki. Były szef MON znalazł się w centrum zainteresowania wyborców szczególnie wtedy, kiedy w księgarniach pojawiła się książka Tomasza Piątka na jego temat. Co ciekawe, przewodniczący tzw. podkomisji smoleńskiej miał tuż przed jej publikacją nagle odwiedzić IPN. Czego szukał?

Macierewicz został oskarżony przez popularnego publicystę o kontrowersyjne powiązania z rosyjskim wywiadem. Sam polityk stanowczo się ich oczywiście wypierał, próbując nawet sądowej batalii z Piątkiem.

Kontrowersyjne działania polityka

Co ciekawe, internauci są jednak przekonani, że były szef MON naprawdę bał się treści zawartych w książce o jego życiu. Wskazywać może na to fakt, iż tuż przed jej oficjalną publikacją polityk wybrał się do siedziby IPN, aby zapoznać się z bardzo konkretnymi teczkami. Akta zawierały dokumenty dotyczące ppłk. Piotra Hoffmanna, Ryszarda Tomaszka oraz Marka Zielińskiego. Są to osoby, które Piątek w swojej książce powiązał z niemieckimi i rosyjskimi służbami, co zostało im nawet oficjalnie udowodnione.

Co Antoni Macierewicz robił w gmachu IPN?

Warto zaznaczyć, że teczki te zostały odtajnione dopiero dwa tygodnie wcześniej. Zanim przejrzał je Macierewicz, mógł to zrobić także Tomasz Piątek, a ich treść zawrzeć w swojej książce. Czy minister bał się, że zawierają materiały dotyczące także jego osoby? Na to pytanie internauci ani dziennikarze wciąż nie potrafią odpowiedzieć.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. Co na to prezydent?
  2. Tego jeszcze nie było. Duda nie wytrzymał, ledwo powstrzymał płacz
  3. Jest nowe prawo. Widzowie Polsatu i TVN zrozpaczeni, tego nie będzie się dało oglądać
  4. Obecni oniemieli. BEZCZELNE słowa o. Rydzyka
ZAMIANA
macierewicz2Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów politykaCzytaj dalej
Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News