Wstrząsające informacje o Macierewiczu. Przeżył niewyobrażalny horror

Wstrząsające informacje o Macierewiczu. Przeżył niewyobrażalny horror Źródło: Fot. YouTube/Wow!

Antoni Macierewicz jest obecnie jednym z najbardziej znanych, wpływowych polskich polityków. Przewodniczący tzw. podkomisji smoleńskiej skrywał jednak tajemnicę, która właśnie ujrzała światło dzienne. W dzieciństwie działacz miał bowiem trafić do... domu dziecka.

Ojciec Antoniego Macierewicza zmarł, gdy przyszły polityk miał niecały rok. Chociaż oficjalnie jego śmierć traktowana jest jako samobójstwo, przez lata narosło wokół niej wiele legend i plotek.

Antoni Macierewicz: mroczne sekrety polityka

Były szef MON był więc wychowywany jedynie przez matkę. Jego najlepszym przyjacielem stał się starszy brat, Wojciech, który niejako zastąpił mu ojca. Jak twierdzą autorzy najnowszej nieautoryzowanej biografii Macierewicza, Anna Gielewska i Marcin Dzierżanowski, chłopcy wspólnie zainteresowali się militariami. Wyszukiwali więc powojenne odłamki oraz materiały wybuchowe, rozpoczynając różnorakie eksperymenty pirotechniczne. Jako że sprawiali coraz większe problemy wychowawcze, wuj miał doradzić ich matce, aby wysłała ich do domu dziecka w Rumi prowadzonego przez Salezjanów. Jak opisują autorzy biografii, Antoni trafił tam na 1,5 roku, gdy miał 11 lat.

Problemy w okresie dorastania

Dzieciństwo polityka nie należało więc do łatwych. W domu dziecka, który powoli przekształcał się jednak w internat o profilu wychowawczym dla trudnych nieletnich, Macierewicz musiał dostosować się do wymagających zasad oraz przyzwyczaić się do życia z dala od najbliższych. Ostatecznie pobyt w ośrodku nie sprawił jednak, że Antoni zaczął interesować się militariami. Wraz z bratem zbierał ponoć powojenne pozostałości nawet podczas pobytu w Rumi, do której wspólnie trafili z inicjatywy rodziny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przełom w Polsce?! Kaczyński chce współpracy z… PO
  2. Szokujące pogłoski mediów: „Kaczyński jest w śpiączce?!”. Nocna narada PiS
  3. Ksiądz zszokował wszystkich. Podał datę śmierci Kaczyńskiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News