Dwa dni po wyborach powraca Macierewicz. Oczywiście chodzi o Smoleńsk

Dwa dni po wyborach powraca Macierewicz. Oczywiście chodzi o Smoleńsk Źródło: youtube/radio_maryja/

Antoni Macierewicz powraca po zakończonych wyborach. Polacy od razu podzielili się na tych, którzy z niecierpliwieniem wyczekiwali jego komentarza i tych, którym raczej go nie brakowało. Pozostaje również trzecia, ostatnia grupa rodaków, którzy zupełnie nie byli zaskoczeni tematem, jaki poruszył polityk.

Antoni Macierewicz, jak zawsze, zniknął na czas wyborów, o czym zazwyczaj decyduje partia. Gdy jednak jest już po wszystkim poseł powraca, by znów uraczyć rodaków kilkoma "nowymi" faktami w sprawie Smoleńska. Czego tym razem mogą się dowiedzieć? Chyba nikt nie był zaskoczony. 

Dwa dni po wyborach powraca Antoni Macierewicz i powraca temat Smoleńska 

Jak zapewne wszyscy wiedzą, PiS, w czasie trwania wyborów, skrzętnie chował Macierewicza, by nie przysparzał partii kłopotów wizerunkowych. Gdy jednak jest już po wszystkim i emocje opadają, polityk dostaje zezwolenie na powrót. Tym razem nie było inaczej i na próżno było się spodziewać ciekawostek, jakie mogły paść z jego ust. 

Po wygranych wyborach Antoni Macierewicz wypowiedział się na łamach Radia Polskiego na oczywisty już dość temat, czyli temat Smoleńska. Trudno zliczyć, ile razy poseł deklarował, że rząd od podszewki poznał wszelkie przyczyny katastrofy lotniczej z udziałem między innymi pary prezydenckiej. Tymczasem do opinii publicznej nie dotarły jeszcze potwierdzone informacje w tej sprawie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tym razem Macierewicz zdradził, że podkomisja smoleńska nie ustaje w swoich działaniach i jak przyznał, "opozycję zdenerwowało, że zaczęli przesłuchiwać świadków". 

- Podkomisja smoleńska cały czas działa. Opozycję zdenerwowało, że zaczęliśmy przesłuchiwać świadków. Przesłuchaliśmy ich już ponad 150, jest do przesłuchania jeszcze ok. 100 osób - powiedział na antenie Polskiego Radia. 

Polityk dużo obiecuje

To nie były jednak jego jedyne słowa. Polityk zapowiedział również, że jeszcze w tym roku pojawią się wyniki badań, które zweryfikują raport techniczny i gdy tylko będzie to możliwe, wszystko zostanie upublicznione. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odrzucił miłość syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, był bity i gwałcony

2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

- Mówiłem o tym wielokrotnie, w tym roku będą wyniki badania uniwersytetu Wichita, który sprawdza i weryfikuje nasz raport techniczny. Wtedy, gdy zakończone zostaną badania, zostaną one opublikowane w końcu tego roku albo w styczniu przyszłego roku  - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy  

Źródło: na temat  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News