Jakimowicz nie może okiełznać uwielbienia do Macierewicza. "Pan Marszałek miał łzy w oczach"

Jakimowicz nie może okiełznać uwielbienia do Macierewicza. "Pan Marszałek miał łzy w oczach" Źródło: screen z TVP Info

Antoni Macierewicz został zasypany komplementami. Polski aktor, Jarosław Jakimowicz, nie może najwyraźniej ukryć, że jest zafascynowany marszałkiem.

Antoni Macierewicz w programie TVP usłyszał o sobie wiele ciepłych słów. Jedną z osób, która chciała podziękować mu za zasługi dla polskiego narodu, był aktor Jarosław Jakimowicz. Gwiazdor nawet nie próbował ukryć, jak ważne jest to dla niego to spotkanie. 

Antoni Macierewicz uwielbiany przez Jakimowicza

Zebrani w studiu TVP goście mogli osobiście pogratulować marszałkowi. Antoni Macierewicz otrzymał od Jakimowicza morze komplementów. Aktor dziękował politykowi za wszystko, co do tej pory udało mu się zrobić. Podkreślił też, jak wielkie są zdaniem aktora jego zasługi dla całego narodu. 

Po wypowiedzeniu tylu pochwał Jakimowicz uścisnął dłoń marszałka i zamieścił na Facebooku wpis, w którym w podobnym, pochwalnym tonie opisuje swoje emocje.

- Może nie powinienem tego pisać, ale trudno ja działam emocjami. W momencie moich podziękowań wydawało mi się, że Pan Marszałek miał łzy w oczach - napisał na Facebooku Jarosław Jakimowicz.

Internauci nie są zachwyceni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pod wpisem Jarosława Jakimowicza pojawiło się wiele komentarzy. Internauci podzieli się na dwa obozy, z których jeden pochwala zachowanie aktora, a drugi już niekoniecznie. Tym, którym podoba się postawa Jakimowicza sugerują, żeby nie przejmował się negatywnymi słowami na swój temat. Większość wpisów jednak dla aktora z pewnością nie jest zbyt miła.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
 2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

- Drodzy filmowcy, jeśli kiedyś będziecie kręcić 'Człowieka z wazeliny' to pamiętajcie, proszę, że jest aktor stworzony do tej tytułowej roli - napisał dziennikarz Cezary Łazarewicz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci 
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News