Jakimowicz wygłosił litanię na cześć Macierewicza w programie TVP na żywo. Widzom trudno było pojąć, że to się dzieje naprawdę

Jakimowicz wygłosił litanię na cześć Macierewicza w programie TVP na żywo. Widzom trudno było pojąć, że to się dzieje naprawdę Źródło: twitter.com/tvp info

Antoni Macierewicz znowu nie schodzi z ust obserwatorów polskiej polityki. Z racji nominacji na marszałka seniora, poseł PiS pojawił się w TVP Info, gdzie usłyszał zadziwiającą litanię ze strony Jarosława Jakimowicza.

Antoni Macierewicz i jego nominacja na marszałka seniora wzbudziły ogromne kontrowersje. Nie da się ukryć, że polityk PiS nie jest osobą jednoznaczną dla opinii publicznej i jego słowa oraz zachowanie niejednokrotnie wywoływały już polityczne burze. Mimo że najstarszą osobą zasiadającą w Sejmie jest Iwona Śledzińska-Katarasińska z Koalicji Obywatelskiej, to właśnie byłemu ministrowi obrony narodowej przypadł w udziale zaszczyt zostania Marszałkiem Seniorem. Telewizja Publiczna zaprosiła polityka, by pogratulować mu przed kamerami, a słynny aktor Jarosław Jakimowicz oddał przedstawicielowi partii rządzącej wprost fanatyczny hołd.

Antoni Macierewicz chwalony przez Jakimowicza przed kamerami. "Dziękuje za te 50 lat walki o niepodległość"

Kiedy tylko Macierewicz pojawił się w programie "Jedziemy", wywołał wielkie emocje u Jakimowicza. Aktor niespodziewanie stanął niemalże na baczność i podszedł do ministra, wystawiając mu zadziwiającą laurkę.

– Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, Polaków. Jestem dumny i zaszczycony – w taki sposób pogratulował Macierewiczowi wyboru Jarosław Jakimowicz w programie "Jedziemy".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci "fanami" Macierewicza?

Po tym, co zrobił aktor znany z "Młodych Wilków", reszta gości w programie TVP Info poczuła się w obowiązku złożyć podobne gratulacje ministrowi.

– Tak jak Jarek powiedział, szóstka moich dzieci jest absolutnymi fanami pana – stwierdził kolejny gość TVP Info.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Marszałek senior był widocznie poruszony takim wyznaniem i zapowiedział gościowi studia programu "Jedziemy" wizytę w celu poznania swoich miłośników.

– Ja się z tą szóstką muszę spotkać, bo to duża rzecz – odpowiedział poruszony polityk. 

Widząc to wszystko bez wątpienia wielu widzów nie miało pojęcia, co dzieje się na ekranach. Tak ogromna fala, wydaje się, że nieco przesadzonych pochwał, wielu osobom wydała się sztuczna i niemalże karykaturalna, co wielu internautów jasno wyraziło w mediach społecznościowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: Na Temat

Następny artykuł