Antoni Macierewicz przyłapany na żaglach. Jego strój to absolutny hit, płaczemy ze śmiechu

Antoni Macierewicz przyłapany na żaglach. Jego strój to absolutny hit, płaczemy ze śmiechu Źródło: Screen/ YouTube/ Telewizja Republika

Antoni Macierewicz wybrał się na Zalew Sulejowski i wziął udział w regatach. Były szef MON postanowił przetestować jedną z łodzi. Na pokładzie zdecydowanie się wyróżniał. To jego strój przyciągał uwagę.

Antoni Macierewicz, odkąd przestał piastować urząd Ministra Obrony Narodowej, zszedł na polskiej scenie politycznej na drugi plan. Nie jest już tak często obecny w mediach, jak dawniej, niewiele słychać też o jego teoriach dotyczących katastrofy smoleńskiej. Macierewicz jednak nie próżnuje - w obliczu nadchodzących wyborów jest wyjątkowo aktywny. Ostatnio swoją osobą uświetnił Ogólnopolskie Regaty o Puchar Starosty Tomaszowskiego i znów jest o nim głośno.

Antoni Macierewicz na regatach. Rzucał się w oczy

Antoni Macierewicz wybrał się nad Zalew Sulejowski, gdzie obserwował regaty o Puchar Starosty Tomaszowskiego. Jednak były minister nie zadowolił się samym kibicowaniem. Postanowił zaszaleć i przetestować jedną z łodzi. Teraz w sieci królują zdjęcia z tego rejsu. Antoni Macierewicz na łodzi od razu rzuca się w oczy - wszystko przez strój, w jakim polityk Prawa i Sprawiedliwości pojawił się na pokładzie. 

Były szef MON uznał, że najlepszym strojem na rejs jest biała koszula, krawat i spodnie od garnituru. Najwyraźniej Macierewicz uznał, że trochę nie zaszkodzi, lecz powinien zachować też trochę powagi - jest przecież politykiem partii rządzącej. Efekt tego połączenia sprawi, że wielu popłacze się ze śmiechu. 

- Pantofle, biała koszula i krawat to nie jest odpowiedni strój na żagle. Bardzo wyróżniał się tym na tle swoich towarzyszy. A przecież nawet polityk może, a nawet powinien, pozwolić sobie w takiej sytuacji na odrobinę luzu - ocenił kreację w rozmowie z "Super Expressem" projektant mody Piotr Krajewski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmiana wizerunku? Tańce na festynie

Dobra zabawa na regatach to tylko jeden z przykładów pokazujących, że były szef MON potrafi się bawić. Okazuje się, że Macierewicz to nie tylko poważne oskarżenia skierowane w opozycję, teorie o zamachach i powaga komisji, badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej. Ten polityk potrafi pokazać drugie oblicze.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

15 sierpnia Macierewicz gościł na festynie z okazji Święta Wojska Polskiego we wsi Mzurki. Tam też zerwał z wizerunkiem poważnego i ponurego polityka. Dał porwać się muzyce i zaprosił do tańca jedną z występujących na scenie artystek. Tam jednak również nie mógł rozstać się z białą koszulą. 

 

Źródło: Facebook/ macierewiczantoni

Źródło: Facebook/ macierewiczantoni

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu